Tanrıseven “dostluk kazansın”

Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven Batman Petrolspor ve Tire 1922 Spor arasında oynanacak maç öncesi dostluk çağrısında bulundu.

Tanrıseven “dostluk kazansın”

Tire’nin Batmanlı Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Batman Petrolspor’un altyapısında lisanslı sporcu olarak yer almıştı. Kaymakam Tanrıseven, “Pazar günü oynanacak maçta kazanan dostluk olsun” dedi.
Batman Petrolspor Kulübü Başkanı Ekrem Konaç’ın kendisini maça davet ettiğini belirten Kaymakam Tanrıseven, 2 ilçe Kaymakamlığına baktığı için arzu etmesine rağmen maça gelemediğini belirtti.
 

“BATMAN EN İYİ ŞEKİLDE EVSAHİPLİĞİ YAPACAKTIR”
Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven maç ile ilgili şu değerlendirmede bulundu:
“Bu hafta sonu Batman Petrolspor ve Tire 1922 Spor arasında oynanacak olan maçta her iki takıma da başarılar diliyorum. Spor centilmenliktir, kardeşliktir. Bu iki güzide takımızın sporun güzelliklerini sergileyeceğine inanıyorum.”
 

“BATMAN TARAFTARI DA ÜZERİNE DÜŞENİ YAPACAKTIR”
“Batman taraftarı, Türkiye çapında örnek olmuş bir taraftardır. ‘Burası Batman, Burada küfür yok’ sloganlıyla gönüllerde yer eden Batmanlı taraftarların da en iyi şekilde Tire’yi ağırlayacağına olan güvenim tam.”
 

DOSTLUK KAZANSIN
“Maçta sonuç ne olursa olsun, dostluk kazansın diyor ve her iki takımımıza başarılar diliyorum.”
 

TANRISEVEN PETROLSPOR’U MİSAFİR ETMİŞTİ
Geçen haftalarda Tire 1922 Spor ile Erbaaspor arasında oynanan maça, Kaymakam Tanrıseven Petrolspor yöneticilerini davet etmişti. Tire’ye gelen Petrolspor Başkanı Ekrem Konaç ve Petrolspor Sportif Direktörü Mehmet Gönülaçar birlikte izlemişti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER