Satranç Federasyonu’ndan HaberTire’ye plaket

Türkiye Satranç Federasyonu Tire İlçe Temsilcisi Egemen Bökü, HaberTire Gazetesi’ni ziyaret ederek gazete yetkililerine plaket takdim etti.

Satranç Federasyonu’ndan HaberTire’ye plaket

Son günlerde Tire’de üst üste satranç turnuvaları düzenleyen ve her yaş gurubuna satranç sporunu sevdiren Türkiye Satranç Federasyonu Tire Temsilcisi Egemen Bökü, önceki gün HaberTire Gazetesi’ni ziayret etti.  Bökü’ye Satranç Hakemlerinden Ogeday İğli de eşlik etti.

HaberTire Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ercan Çelik ve Genel Yayın Yönetmeni Ergün Çelik’e plaket takdim eden Egemen Bökü, Tire’de satranç sporunun yaygınlaştırılmasında HaberTire Gazetesi’nin büyük katkılarının olduğunu belirterek, şöyle konuştu; “HaberTire Gazetesi birçok sosyal konuda olduğu gibi Tire’de satrancın gelişmesi ve duyurulması noktasında, bizlere büyük katkı sağlamıştır. Kendileri düzenlediğimiz her etkinlikte hiçbir karşılık beklemeden tanıtım çalışmalarımızı yapmış ve etkinliklerimizi gündemde tutmuşlardır. Bu vesileyle bizler de Federasyon Temsilciliği olarak kendilerine bizden bir hatıra plaketi vermek istedik. Bölgenin güçlü basın kuruluşu HaberTire Gazetesi’ne teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner221