İskender Eroğlu bıraktığını açıkladı

Üç sezondur Tire 1922’nin başında bulunan, takımı Bölgesel Amatör Lig’de şampiyon yapıp profesyonel 3. Lig’e çıkaran ve 3. Lig’de de iki sezondur şampiyonluk mücadelesi veren bir takım oluşturan deneyimli teknik direktör İskender Eroğlu, Tire 1922 macerasının bittiğini açıkladı.

İskender Eroğlu bıraktığını açıkladı
 Üç sezondur Tire 1922’nin başında bulunan, takımı Bölgesel Amatör Lig’de şampiyon yapıp profesyonel 3. Lig’e çıkaran ve 3. Lig’de de iki sezondur şampiyonluk mücadelesi veren bir takım oluşturan deneyimli teknik direktör İskender Eroğlu, Tire 1922 macerasının bittiğini açıkladı.EROĞLU, HELALLİK İSTEDİ

Tire ile yollarının ayrıldığını kendi ağzından öğrendiğimiz deneyimli teknik direktör, Tire’de güzel günler yaşadıklarını, spor adına güzel işlere imza attıklarını belirtti. Eroğlu, “Başkanımız Tayfur Çiçek’e, Kulüp yöneticilerimize, takıma gerçekten destek olan taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Haklarını helal etsinler. 2. Lig’i çok istiyorduk. Çok gayret gösterdik ama aksilikler, şansızlıklar olmadı. Tire’yi ve Tirelileri çok sevdim.” şeklinde konuşarak, Tire’nin kalbinde özel bir yeri olacağını duygu dolu bir şekilde dile getirdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221