İş dünyasından Tire 1922’ye destek

Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’in de katılımı ile Tire 1922 Spor için destek ve dayanışma yemeği düzenlendi.

İş dünyasından Tire 1922’ye destek

Tire Belediyesi Gölet Restorantta düzenlenen moral yemeğine çok sayıda iş adamı ve kurum yöneticisi katıldı. Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven, Play-Off maçlarının önemine dikkat çekerek, “Başarı halinde sadece takım değil Tire’miz de üst lige çıkacak” dedi.
 
 

TİRE 1922 SPOR’UN DEPLASMANLARINDA TİRE NEREDE DİYENLER VARDI”

 Yemeğe ev sahipliği yapan Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek, Tire 1922 Spor’un Play-Off’a kadar geçirdiği süreçleri aktardı.
Başkan Çiçek yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Geçtiğimiz dönem Karadeniz de yapılan maçlara gittiğimizde bazı kişiler ‘Tire neresi veya nerede’ diye bize soru soruyorlardı. Tire 1922 kentimizin de tanıtımını yapıyor. Belediye Başkanı olarak ben ve sizler Tire’nin tanıtımı için ne gerekiyorsa yapmak durumundayız. Tire 1922 Spor kulübümüz başarı elde ederse iş dünyası olarak sizler de başarı elde eder, daha çok kazanırsınız. Ben sizlerin takımımızla birlikte ilçemizin tanıtımına önemli katkı vereceğine yürekten inanıyorum.”
  

KAYMAKAM TANRISEVEN, “TİRE 1922’Yİ DESTEKLEMEK HEPİMİZİN GÖREVİ”
 Kaymakam Tanrıseven, Tire’ye göreve başladığı ilk günden bu yana ilçenin tanıtımı ve kalkınması için her alanda çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirtti. Yüksek öğretimin geliştirilmesinden, turizm ve sanayi alanlarına kadar birçok alanda faaliyet sürdürdüklerini kaydeden Kaymakam Tanrıseven şunları söyledi:
“Stadımız bilindiği üzere takımımızdan önce bir üst lige yükseldi. Şimdi sıra Play-Off mücadelesinden başarıyla çıkarak takımımızı üst lige çıkarmakta. İş adamları olarak sizler ve taraftarımız destek verecek ki bunu başarabilelim. Üst ligler Tire’mizin tanıtımı ve ekonomisi için ciddi bir kazanım olacak. Çok açık ifade ediyorum ki Tire1922 Spor üst lige çıktığı gün Tire de üst lige çıkacaktır.”
 
Kaymakam Tanrıseven, geçmişte spor kulübü yöneticisi ve mülki amir olarak hep spora destek verdiğini belirterek, “Tire 1922 Play-Off maçlarını geçerek 2. Lige adını yazdıracaktır. Bu nedenle Tire 1922’yi desteklemek hepimizin görevi ve önceliğimizdir” dedi.
 
 

İŞ ADAMLARINDAN SPORA BÜYÜK DESTEK
Yemeğe katılan davetliler, Tire 1922 Spor kulübü için kendi aralarında bağış topladılar ve bu yardımların daha da devam edeceğini belirttiler.
Geceye Kaymakam Tanrıseven başta olmak üzere Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek, Tire Ticaret Odası Başkanı Mehmet Delikanlı, Tire 1922 Spor Kulübü Başkanı Mutlu Sarayköylü, kulüp yöneticileri ve birçok iş adamı katıldı.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2018, 12:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner221