banner277
banner264

Genç Tiregücü’den Karşıyaka'ya

2017 senesinden bu yana basketbol branşında bir çok sporcu ve öğrenci yetiştiren Genç Tiregücü Basketbol Akademi  2009 doğumlu sporcusu Eda Selek’i Karşıyaka Çarşı Spor Kulübüne  transfer etti.

banner288
Genç Tiregücü’den Karşıyaka'ya

2 senedir Genç Tiregücü Basketbol kulübüyle antrenmanlara çıkan  Eda,  göstermiş olduğu performansıyla Karşıyaka Çarşı Spor Kulübü U-11 takımına seçildi. Bu sene Türkiye Basketbol İzmir yerel liglerinde Lisanslı sporcu olarak maçlara çıkıyor.

Genç Tiregücü Spor Kulübü sorumlusu aynı zamanda antrenörü Ozan Eren, Eda'nın 2 senedir düzenli ve disiplinli bir şekilde antrenmanlara çıktığını ve bunun kendini geliştirmesinde en büyük etken olduğunu söyledi.

Genç Tiregücü Basketbol olarak kurulduğu günden bu yana sporcu merkezli ve sporcunun gelişmesine odaklı bir eğitim  verdiklerini dile getiren Eren U-14 küçük erkekler kategorisinde her sene Türkiye basketbol resmi  liglerinde yer aldıklarını Tire'yi temsil ettiklerini vurguladı.

Tiremiz'in gençlerinin,çocuklarının yeteneklerinin olduğunu, bunların sadece doğru bir şekilde işlenmesi ve ortaya çıkarılması gerektiğini söyleyen Ozan Eren, Eda'nın göstermiş olduğu bu başarının Tiremiz'in bütün çocuklarına örnek olmasını beklediğini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276