Boks ve Kickboks eğitimleri başladı

Mert Spor Salonu'nda boks ve kickboks eğitimleri başladı.

Boks ve Kickboks eğitimleri başladı
banner231

 

Birçok dövüş ve savunma sporunun temel branşı olan veya merkezinde yer alan ‘boks’ konusunda eğitim almak, kendini geliştirmek isteyen 7’den 70’e herkesin Tire bulamadıkları eğitim fırsatı, bu alanda uzman olan spor eğitmenleri Mehmet İnce, Mert İnce ve Cemil Bıyıklı sayesinde artık olacak.

 

 

EGE BÖLGESİ ŞAMPİYONU BOKSÖR

Şimdiden yoğun ilginin olduğu, kurslara isteyen herkes Mert Spor Salonu’na giderek başvurabilecek. Mert Spor Salonu’nun işletmeciliğini de yapan kıckboks ve ata savunma branşları uzmanı Mehmet İnce ile boks branşında uzman olan 2012 yılı 69 kg Ege Bölge şampiyonu genç sporcu Cemil Bıyıklı’nın vereceği eğitimlere ilginin yüksek olduğu, şimdiden çok sayıda kişinin başvurduğu öğrenildi.

 

HAFTADA 2 GÜN EĞİTİM

Konuyla ilgili açıklama yapan şampiyon eğitmen, Salı ve Perşembe akşamları eğitim yapacaklarını belirtti. Eğitimlere katılmak isteyenlerin, Turgut Özel Bulvarı’nda bulunan Mert Spor Salonu’na başvurmaları yeterli olacak.

 

SADECE SPOR DEĞİL

Tire’nin ilk spor salonlarından biri olan ve 8 yıldır Tire’de hizmet veren Mert Spor Salonu kurucu Mehmet İnce, salonda ortak paydanın sadece spor olmadığını belirterek, “Burada tüm sporcularımızla bir aile gibiyiz. Sadece salonda değil, çoğu zaman salon dışında da birlikteyiz. Hepimiz vatanını, milletini, bayrağını seven insanlarız. Zaten bunları sevmeyen ve saygı duymayanı da biz aramıza almayız. Boks kurslarımız başladı. İnşallah Tire’den birçok başarılı boks ve kickboksçu çıkaracağız” dedi. 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223