Ali Koç’a Tire keçesi verdiler

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Adayı Ali Koç’un İzmir programına katılan Tireli taraftarlar, Koç’a Tire keçesi armağan ettiler.

Ali Koç’a Tire keçesi verdiler

Ercan ÇELİK

Fenerbahçe'de 3 Haziran 2018 tarihinde gerçekleşecek olağan genel kurulda başkanlığa adaylığını açıklayan Ali Koç, İzmir'de büyük bir coşkuyla karşılandı. 'Özlenen Fenerbahçe İçin' sloganıyla seçim çalışmalarını sürdüren Koç, İzmir Fenerbahçeliler Derneği'nin organizasyonuyla İzmir Termal & Convention Otel’de sarı lacivertlilerle buluştu. Seçimde oy kullanacak kongre üyelerinin haricinde taraftarlar ve temsilci üyelerin de davet edildiği etkinlikte Ali Koç'a ilgi çok büyüktü. Yaklaşık 5 bin kişiye seslenen Ali Koç'u binlerce taraftar meşalelerle karşıladı. Ali Koç taraftarlarla yürüyerek salona geçerken, izdiham yaşandı. Fenerbahçelilerin 'Ali Koç Başkan Fenerbahçe Şampiyon' tezahüratları eşliğinde yürüyen Koç, daha sonra camiaya projelerini anlattı.

TİRE KEÇESİ VERDİLER

Toplantıya Tire’den de pek çok taraftar, kendi imkanlarıyla tek ya da grup halinde katıldılar. Tire’de toplantıya giden bir grup Fenerbahçeli ise Tire’nin meşhur keçesine “Ali Koç geliyor tam zamanı şimdi” yazdırdıktan sonra çerçeveletip, Ali Koç’a armağan ettiler.

Ali Koçlar kısaca sohbet eden Tireli grup, hatıra fotoğrafı da çektirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner256