Yücel Özen'den Bahçeli yorumu

Devlet Bahçeli'ye "Saray sözcüsü Bahçeli" diyen Yücel Özen, Bahçeli'yi millet ittifakını engellemeye çalışmakla suçladı. 

Yücel Özen'den Bahçeli yorumu

Ercan ÇELİK

Geçtiğimiz Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinden CHP, Saadet Partisi ve İyi Parti bir araya gelmiş, "Millet İttifakı"nı oluşturmuşlardı. 
Yerel seçimlerin konuşulmaya başlandığı bugünlerde ise yerel seçimlerde partiler arasında ittifak yapılıp yapılmayacağı konusu konuşulmaya başlandı. 
Konuyla ilgili geçtiğimiz günlerde Devlet Bahçeli, “Yerel seçimlerde ittifak olmaz” açıklamasında bulunarak, cumhur ittifakının yerel seçimlerde sürmeyeceginin sinyalini vermişti.
CHP İzmir Eski İl Yöneticilerinden Yücel Özen, sosyal medya hesabından Bahçeli'nin bu sözünü işaret ederek, “Millet ittifakını engellemek için saray sözcüsü Bahçeli’nin 8. taklası”   dedi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cihan BAĞRIAÇIK
Cihan BAĞRIAÇIK - 12 ay Önce

Başkanlık ve milletvekili seçimlerinde göstermiş oldukları birlik beraberlik ve başarıyı keşke CHP de gösterebilseydi sayın Bahçeli milletinin ve devletinin çıkarları doğrultusunda hareket etmiş Şahsına münasır saygı değer bir insandır en azından kadın ve bebek katilleri ile ABD nin israilin beslediği avrupanın beslediği teröristlerle işbirliği yapmamış vatanına milletine bayrağına devletine ihanet etmemiştir çözümü masumların öldürmekte arayanlara sahip çıkan CHP IP saadet partisi gibi olmamıştır seçimden sonra kendi tabanları bile rahatsız olmuştur bu tutumdan bu gün içlerindeki çatışmada bunu göstermektedir. Tencere dibin kara benimki senden kara hesabı......

ugur can
ugur can - 12 ay Önce

kendilerikandil sozculeri

Misafir
Misafir - 12 ay Önce

Abd sözcüsü mü olsun?

Kadir
Kadir - 12 ay Önce

Sen haber yazmasini bilmiyorsun tarih hic okudunmu sen

SIRADAKİ HABER