banner277
banner264

Yolun Asfaltlanmasını istiyorlar

Tire’de Batı Çevreyolu olarak bilinen Turgut Özal Bulvarı’nda yaşayan vatandaşlar, tren yolunun üst kısmında bulunan toprak yolun asfaltlanmasını istiyor.

Yolun Asfaltlanmasını istiyorlar

Tire’nin en işlek bulvarlarından biri olan ve şehrin Batı girişi olan Turgut Özal Bulvarı sakinleri tren yolunun üst kısmında bulunan toprak yoldan yana bir hayli dertli. Toprak yolun, köylere, ova evlerine ulaşımı sağlaması ve üretim yolu olması münasebetiyle günde binlerce aracın geçtiğini belirten mahalle sakinleri, geçen her aracın toz kaldırdığını ve bunun çok rahatsız edici olduğunu söylediler. Yol güzergâhının bulunduğu alanın hemen birkaç metre yakınında bulunan çocuk parkı ve basketbol sahasında oynayan çocukların da toz bulutu altında oyun oynadıklarının altını çizen mahalle sakinleri, yolun asfaltlanmasını talep ediyorlar.

“Haberlerde Görüyoruz Yollar Yapılıyor” 
Şikâyetlerini dile getiren mahalle sakinleri, “Gazetelerde, sosyal medya hesaplarında üretim yollarının yapılmaya başlandığını görüyoruz. Belediye Başkanımız Salih Atakan Duran sağ olsun vatandaşın her sorununa koşmaya, çare olmaya çalışıyor. Bizde, buradaki ara yolun ivedilikle yapılmasını başkanımızdan talep ediyoruz.” şeklinde konuştular. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276