Ve beklenen oldu; Atakan Duran aday adayı

Salih Atakan Duran, İYİ Parti’den Tire Belediye Başkan aday adayı oldu.

Ve beklenen oldu; Atakan Duran aday adayı

Ercan ÇELİK

Seçim sürecine girildiğinden bu yana en çok konuşulan isimlerden biri olan Atakan Duran, bugün İl Başkanlığı’na giderek aday adaylığı başvuru dosyasını il başkanına verdi. Atakan Duran’a ilçe yöneticileri ve belediye meclis üyesi aday adayları da eşlik ettiler.

İYİ Parti’nin Tire’deki kurucu ilçe başkanı olan ve daha sonra İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı olan Atakan Duran şimdi de belediye başkanlığı için aday adayı oldu. Duran’ın, 24 Haziran seçimlerinde milletvekili adayı olarak Tire’de İYİ Parti’nin yüzde 18,75 ile İzmir’de en yüksek oy oranına sahip ilçe olmasında büyük katkısı var.

Aday adaylığı başvurusunun ardından HaberTire Gazetesi’ne konuşan Atakan Duran, “Ülkemizin aydınlık yarınları, şehrimizin ihtiyaç duyduğu iyi hizmetleri alabilmesi yolunda, bu konuda gerekli tecrübeyi ve özgüveni kendimizde gördüğümüz için kurduğumuz, mücadele ettiğimiz İYİ Partimizden belediye başkan aday adaylığı dilekçemi bugün il başkanımıza teslim ettim. Hayırlı uğurlu olsun. Tire iyi olacak.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER