Tosun; “Kuşatılmamış tek İslam ülkesi Türkiye’dir”

Tire’de düzenlenen iftar yemeğine katılan AK Parti İzmir İl Teşkilat Başkanı Abdurrahman Tosun Türkiye’nin büyük sınavlardan geçtiğini ifade ederek “Bu gün dünya üzerinde kuşatılmamış tek İslam ülkesi Türkiye’dir” dedi.

Tosun; “Kuşatılmamış tek İslam ülkesi Türkiye’dir”

 

Tire’de, İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği iftar yemeğine katılan AK Parti İzmir İl Teşkilat Başkanı Abdurrahman Tosun, Türkiye’nin büyük sınavlardan geçtiğini ifade ederek “Bu gün dünya üzerinde kuşatılmamış tek İslam ülkesi Türkiye’dir” dedi. İzmir’de, 400 bin, ülke genelinde ise 10 milyon üye sayısına ulaştıklarını belirten Tosun, “AK Parti, kutlu yürüyüşümüzde dava ve kitle partisi olmaya devam edecektir. Güçlerini bizlerden alan liderlerimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Binali Yıldırım’a inanıyor ve güveniyoruz. Bu gömlek, artık bu ülkeye dar geliyor. Kurucu liderimiz Sn. Erdoğan’ı bu ülkeye Başkan yapacağız. Başkanlık sistemini halkımıza en doğru şekilde anlatacağız” şeklinde konuştu.

 

“HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK”

“Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak diyen İlçe Başkanı Mehmet Çeltikçoğlu ise toplam 5 genel, 3 yerel, 2 referandum ve 1 Cumhurbaşkanlığı seçiminden AK Partinin zaferle ayrıldığını söyledi. 14 yıllık süreçte zaman zaman büyük engellerle karşılaştıklarını hatırlatan Çeltikçoğlu, “Ramazan ayının teması birlik ve beraberlik. İç ve dış düşmanlarla, terör belasına karşı birlik ve beraberlik içindeyiz. Hizmetlerimizi, ülkemizin en ücra köşelerine kadar taşımaya devam edeceğiz” dedi. Terass Restoran’da düzenlenen iftar yemeğine, AK Parti İzmir İl Teşkilat Başkanı ve İl Başkan Yardımcısı Abdurrahman Tosun, Tire Koordinatörü Ejder Sezer, Kadın ve Gençlik Kolları, eski Belediye Başkanı Mehmet Sıtkı İçelli ile Mahalle Başkanları katıldı.

    
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221