Tire’de cepsiz ceketi kim giyecek

Seçimlere tek başına girme kararı alan ve Türkiye’nin 81 ilinde aday çıkaracak olan Saadet Partisi’nin Tire Belediye Başkan Adayı kim olacak?

Tire’de cepsiz ceketi kim giyecek

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, geçtiğimiz günlerde Ankara’da düzenlenen aday tanıtım ve kampanya lansmanında Belediye Başkan Adaylarına dürüst başkan dürüst yönetimi temsil eden ‘Cepsiz Ceket’ giydirmişti. Karamollaoğlu’nun başlattığı bu ‘Cepsiz Ceket’ kampanyası ülke genelinde büyük yankı uyandırmış ve sosyal medyanın gündemine oturmuştu.

Seçimlere tek başına gireceğini ve Türkiye’nin 81 ilinde aday çıkaracağını belirten Saadet Partisi’nde gözler şimdi de Tire’ye çevrildi. Tire’de Saadet Partisi’nin ‘Cepsiz Ceketi’ini kim giyecek?

Partiye yakın kaynaklardan edilen bilgilere göre Saadet Partisi Tire Belediye Başkan Adayını önümüzdeki günlerde açıklayacak. Genel Merkez, uzun zamandır Tire’de her biri için sürpriz denilebilecek 3 aday adayı üzerinde çalışıyor. Bu sürpriz aday adaylarından birinin önümüzdeki günlerde açıklanacağı belirtilirken isimlerle ilgili net bir bilgi edinilemedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER