Sürekli, Tire’deki kongre hazırlığını anlattı

Karateke Köyü’nde düzenlenen Tarım ve Hayvancılık Kursları Sertifika törenine katılan Ak Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli, Tire’de kongre hazırlıklarıyla ilgili konuştu.

TireVizyon’un sorularını yanıtlayan sürekli, Ak Parti’de kongrelerin tek adayla olduğunu vurgulayarak, “Gerekli istişareler yapılıyor. Genel merkezimiz bir karar veriyor bu karar doğrultusunda kongre yapılıyor. Bu süreç gayet olumlu geçiyor. Arkadaşlar talip olmuşlar. Genel merkezimiz değerlendirmeleri yapmışlar. Önümüzdeki hafta inşallah bir sonuca varacaklar. Tiremizde hangi adayımızla kongreye gideceklerine karar verecekler.” Dedi.

KONGRELER BİZDE DÜĞÜN BAYRAMDIR

Ak Parti’de kongrelerin düğün bayram şeklinde geçtiğini belirten vekil Sürekli, “Bu süreçler bizim motivasyonumuzun artmasına, enerjimizin yeniden depolanmasına, vizyonumuzun yenilenmesine yol açan süreçlerdir. Bu kongrelerden de bütün Türkiye’de olduğu gibi Tire’de de güçlenerek çıkacağız. 2019 hedeflerine ulaşacağız. 2019’da 2 hedefimiz var. Martta yerel seçim, kasımda genel seçimler olacak.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner221