banner277
banner264

Şenol Sardoğan, adaylığını açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi Tire İlçe Başkanı Şenol Sardoğan, önümüzdeki günlerde yapılacak olan ilçe kongresi öncesinde adaylığını resmen açıkladı.

banner288
Şenol Sardoğan, adaylığını açıkladı

 Cumhuriyet Halk Partisi Tire İlçe Başkanı Şenol Sardoğan, önümüzdeki günlerde  yapılacak olan ilçe kongresi öncesinde adaylığını resmen açıkladı.

Ergün ÇELİK

Dün Saat 12:00’da parti binasında basın toplantısı düzenleyen Sardoğan, yeni dönem için adaylığını resmen açıkladı. Düzenlenen basın toplantısına Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek, Eski Bayındırlık Bakanı Halil Çulhaoğlu, CHP’li Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda parti üyesi katıldı. Cumhuriyet Halk Partisi’ni Tire’de daha iyi yerlere taşımak için aday olduğunu dile getiren Sardoğan, yaptığı açıklamada; “ 2013 Yılı’nın Temmuz Ayı’nda yönetim kurulumuzun teveccühü ile İlçe Başkanlığı görevine getirildim. Başkanlık görevini devraldığımdan bu yana 1 yerel seçim, 1 cumhurbaşkanlığı seçimi ve 2 genel seçim olmak üzere Tire’de toplam dört seçimi geride bıraktık. Bu seçimlerde yönetim kurulu, kadın kolları, gençlik kolları, komisyon üyeleri ve partimize gönül vermiş tüm arkadaşlarımla partimizi Tire’de hep ileriye taşıdık. 2019 yılına daha donanımlı hazırlanmak ve Tire’ye daha iyi hizmet edebilmek ve kongreden gelen bir ilçe başkanı olabilmek için tekrar aday olmaya karar verdim. Adaylığım süresince herkesin desteğini bekliyorum” dedi

 

ÇULHAOĞLU; “TEK VÜCUT OLMALIYIZ”

Şenol Sardoğan’ın adaylık açıklamasının ardından konuşma yapan Eski Bayındırlık Bakanı Halil Çulhaoğlu, CHP’nin Tire’de daha ileriye gitmesi gerektiğini söyledi. Çulhaoğlu konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Hepimiz zor bir süreçten geçtik. Görünüyor ki Cumhuriyet Halk Partisi Tire’de olduğu gibi Türkiye genelinde de başarısını artırmak zorundadır. Türkiye’ye baktığımız şu koşullarda ülkenin bir sivil darbeyle karşı karşıya olduğunu görüyoruz. Muhalefetin tüm kesimleriyle halkın iletişiminin kesildiği, bütün kurumların ele geçirildiği, bütün kurumların iktidar adına çalıştığı bir dönemden geçiyoruz. Bizler, kendi içimizdeki dayanışmamızı, desteğimizi ve güvenimizi artırmak zorundayız. İçeride hepimiz birbirimize karşı herşeyi söyleyebiliriz ama dışarda tek vücut olmak zorundayız. CHP’nin ayrışmaya değil birleşmeye ihtiyacı vardır. Türkiye’nin CHP’ye ihtiyacı vardır. Türkiye’de CHP güçlenerek yolunda devam etmek zorundadır. Bizler de bu konuda üstümüze düşen her görevi yapmak zorundayız. Ben bu vesileyle adaylığını açıklayan Şenol Sardoğan’a başarılar diliyorum.

 

TAYFUR ÇİÇEK;“KÜÇÜLMEYE DEĞİL BÜYÜMEYE İHTİYACIMIZ VAR”

Düzenlenen toplantıda son olarak CHP’li Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek konuşma yaptı. Çiçek konuşmasında; “CHP olarak küçülmeye değil, büyümeye ihtiyacımız var. Birbirimizin kusurlarını değil, güzelliklerini lanse etmek ve dışarıda kalan tarafsız vatandaşları, özellikle gençleri kazanmak gerekiyor. Atatürkçülük sadece Atatürk’ün söylemlerini mırıldanmakla olmaz. Onun ilkelerine sahip olmalıyız. Bu süreçte çok çalışmalıyız. Bu toplantıda adaylığını açıklayan Şenol Sardoğan’a çıktığı bu yolda başarılar diliyorum. Adaylığı hayırlı uğurlu olsun”dedi 

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2015, 02:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274