banner277
banner264

Sadrettin Yakuter, Ak Parti’den aday adayı oldu

Sadrettin Yakuter, bugün aday adaylığı dosyasını resmi olarak İlçe Başkanı Selman İçelli’ye teslim etti.

Sadrettin Yakuter, Ak Parti’den aday adayı oldu

Ergün ÇELİK

Tire’de yerel seçimlere 4 ay kala siyasi kulislerde ve parti teşkilatlarında hareketlilik başladı. 2019 yılının Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesi aday adayları kamuoyu önüne çıkmaya başladı. Ak Parti’deki aday adaylığı sürecinde ise Sadrettin Yakuter, bugün parti merkezine giderek dosyalarını İlçe Başkanı Selman İçelli’ye teslim etti. Yakuter’in aday adaylığı başvurusunda partililer de hazır bulundu.

“MAZLUMLARDAN OY ALIP EGEMENLERE HİZMET ETMEYECEĞİZ”

Aday adaylığı dosyasını İlçe Başkanı Selman İçelli’ye teslim eden Yakuter, başvurunun ardından kısa bir açıklama yaptı. Yakuter o açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Şu anda Belediye Başkanlığı için aday adaylığı dosyamızı teslim ediyoruz. Bu görev bize tevdi edilirse mazlumlardan oy alıp egemenlere hizmet eden bir anlayış içinde olmayacağız. Kimsesizlerin kimsesi çaresizlerin çaresi olmak için bu yola çıktık. Sosyal belediyecilik tek başına yetmez, adil yani adaletli bir sosyal belediyecilik yapacağımıza söz veriyoruz. Allah hayırlı uğurlu etsin”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bşk
Bşk - 10 ay Önce

İnsan oğlu bazen yapar bir hata cıkar özür dler....ister şahsi ister maddi ister maneviyatla kapatırsın...ama yüzsüzlük olmaz...bu partinn kazanması için yol kaybedilince yol bölmk iyi değil...bu yolu bozan şimdi acaba yolu düzeltmeyemi çalışıor.ittifakmı gibi.bir şey bu...Ak partinn adını kirletmeyin..Tire siyaseti zaten allak bullak...kim kimin yannda belli değil...aynı duayı ediyoruz.müslümanım diyor,oyunndan vazgeçmior.Bu arkadaşımız siyasetçi değil sadece çıkar yolu arayan bir aday....bunu bilmenizi isterim..........saygılar.

lukaku
lukaku @Bşk - 10 ay Önce

tanımıyosun iftira ediyosun sen misin müslüman ? siyasetçi değil çıkarcıymış kişi kendinden bilir işi

SIRADAKİ HABER

banner276