banner277
banner264

Öztürk, delege seçimlerinde başarılı gidiyor

Geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Halk Partisi Tire İlçe Başkan adaylığını açıklayan Ali Haydar Öztürk, 10 Kasım Pazar günü başlayan mahalle delege seçimlerinde önemli başarılara imza atıyor. 

Öztürk, delege seçimlerinde başarılı gidiyor


Ali Haydar Öztürk'e yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre, mavi listenin bir önceki delege seçimlerinde açık ara farkla kazandığı mahallelerde dengeler tamamen değişmeye başladı.

İlk olarak geçtiğimiz dönem mavi listenin adayı Hakan Şenoyar'ın, 47 oy farkla ezici bir şekilde kazandığı Kurtuluş Mahallesinde, bu seçimde mavi listenin 37 oyuna karşılık 37 oyla başabaş çıkması ancak tartışmalı 1 oyun ilçe yönetimi tarafından geçersiz sayılarak 36 oyla kaybedilmesi, bu kongrenin başa baş geçeceğinin sinyallerini verdi.

PEŞREFLİ'DE ALİ HAYDAR ÖZTÜRK'ÜN LİSTESİ KAZANDI
Kırsal mahallelerde devam eden seçimlerde ise pek çok yerde başarı sağlayan Ali Haydar Öztürk'ün, son olarak bugün Hakan Şenoyar'ın köyü olan Peşrefli Mahallesinde 2 oy farkla mavi listeyi yenmesi, kırsal mahallelerde üstün olduğunu kanıtladı. Ayrıca Kurtuluş Mahallesi seçiminde geçersiz sayılan 1 oyun geçerli sayılarak 12 delegenin 6-6 bölüşüleceği de gelen bilgiler arasında.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274