Okuroğlu: “Sokaklarda izimiz, bu şehre sözümüz var”

İYİ Parti Tire İlçe Başkanı Hayati Okuroğlu, yaptığı seçim değerlendirmesinde, “Sokaklarda izimiz, bu şehre sözümüz var.” Dedi.

Okuroğlu: “Sokaklarda izimiz, bu şehre sözümüz var”

Ercan ÇELİK

31 Mart 2019 Yerel Seçiminin Tire’deki kazananı İYİ Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin oluşturduğu Millet İttifakı oldu. Seçim sürecinde yoğun şekilde çalıştıktan sonra zafere ulaşan ekip içindeki paydaşlardan olan İYİ Parti Tire İlçe Başkanı Hayati Okuroğlu, seçimin ardından bir açıklama yaptı.

“TİREMİZE İYİ GELECEKTİR”

Okuroğlu, “31 mart mahalli idareler seçimlerinde; Ülkemizin kötü gidişatına dur demek için ilçemizden de bir mesaj verilmiştir. Millet İttifakı'nın kazandığı İstanbul-Ankara-İzmir başta olmak üzere  yeni dönem Tiremize de İYİ gelecektir. Millet ittifakı ilçemizde Genel  ve Yerel iktidar gücüne karşı ekip ruhu ile mücadele ederek başarıya ulaşmıştır. Başta  bu davaya gönül veren, oyları ile destek olan, olmayan tüm halkımıza, bu zorlu süreçte destekleri ile güç katan CHP İlçe Başkanı ve yönetim kuruluna, Kadın Kollarına, Gençlik Kollarına , köylerde bizleri karşılayan ağırlayan CHP ve İYİ Parti’nin değerli delege ve üyelerine , İYİ Partimizin yönetim Kuruluna, Gençlik ve Kadın Kollarımıza, bizlere desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen gönüllü dostlarımıza ve ailelerine Teşekkür ediyorum.” Dedi.

YÜCEL ÖZEN’İ UNUTMADI

Hayati Okuroğlu, “Başta bugüne kadar desteğini hiçbir zaman esirgemeyen ailem olmak üzere,  siyasette Cumhuriyet Halk Partisi ilçe gençlik kolları başkanlığından  başlayarak, yönetim kurulu üyeliğine, mahalle delegeliğinden , parti okulu eğitmenliğine kadar CHP’nin bir çok kademesinde görev almamı sağlayarak Tiremize hizmet için siyaset yapmamıza imkan sağlayan ve ittifakın tabanda hayat bulmasını sağlayan ; CHP eski ilçe başkanlarım Sn. Ali Gemici ,Sn. Mustafa Güngör, Sn. Hidayet Petin , Bakanımız Sn. Halil Çulhaoğlu, İYİ Parti Tire kurucu ilçe başkanım Tire Belediye Başkanım Sn. Salih Atakan Duran ve kurucular kurulunda yer alan arkadaşlarıma şükranlarımı sunarım.  Bu zorlu yolda kendi ifadesi ile ‘Başka Bir Tire Mümkün’ Hedefine ulaşmak için ekip olarak daha azimle çalışmamızı sağlayan ansızın aramızdan ayrılarak bizleri üzüntüye boğan Sn. Yücel Özen Abimize Allahtan Rahmet Diliyorum. Millet İttifakı olarak zaferi kendisine armağan ediyoruz.  Sokaklarda izimiz, bu şehre sözümüz var.” Şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER