Muhtar Adayları Projelerini Kaymakam Tanrıseven’e Anlattı

Yerel Seçimler öncesinde mahalle muhtar adayları Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’i makamında ziyaret ederek projelerini anlattılar.

Muhtar Adayları Projelerini Kaymakam Tanrıseven’e Anlattı

  
Yerel seçimlerin yaklaştığı son günlerde adaylarda seçim çalışmalarına hız verdi. Mahalle Muhtar adayları da Kaymakam Tanrıseven’e nezaket ziyaretinde bulundu. Seçim hazırlıklarını ve sorumluluk almak istedikleri mahalleler için hazırladıkları projelerini Tanrıseven’e anlatan Muhtar adayları, huzurlu geçen bir seçim sürecinin sonunda ilçeye katkı sunmak istediklerini ifade ettiler.

 
TANRISEVEN: ‘‘SEÇİMLER İLÇEMİZE, ÜLKEMİZE HAYIRLI OLSUN’’
Adayları tek tek dinleyen Kaymakam Tanrıseven seçim süreçlerinin huzurla geçmesi gerektiğini ve her şeyin daha güzel bir Tire için olması gerektiğini söyledi. Kaymakam Tanrıseven, seçimler için gerekli tedbirleri aldıklarını belirterek, “Seçimlerde tüm adaylara çalışmalarında başarılar diliyorum. 2019 Yerel seçimleri Tire’mize ve Ülkemize hayırlı uğurlu olsun’’ dedi.

Kaymakam Tanrıseven ile gerçekleşen buluşmaya yerel yönetimlere talip olan Kurtuluş Mahallesi Muhtar adayı Ahmet Çakıcı, Dağdere Mahallesi Muhtar adayı Tuncay Yenilmez, Yeni Mahalle Muhtar adayı Alime Ulaş katıldı. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER