Meclis toplantısı canlı yayınlanacak

Yeni dönemin ilk meclis toplantısı canlı olarak yayınlanacak. Tire Belediye Başkanı Atakan Duran, tüm Tire halkını meclis toplantısına davet etti.

Meclis toplantısı canlı yayınlanacak

Tire Belediye Başkanı  Salih Atakan Duran ve Belediye Meclisi Üyeleri ile yapacağı ilk toplantı 10 NİSAN Çarşamba Günü  Saat 20.00 'de Tire Belediyesi Kültür Salonunda yapılacak.

 “SAKLIMIZ GİZLİMİZ YOK”

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran “Ben Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı olarak seçim meydanlarında halkımıza söz verdim.Belediye Meclis Toplantılarını halka açık , şeffaf ve Herkesin  izleyebilecegi bir toplantı hâline  getireceğiz  dedim.Söz verdiğimiz gibi ilk Meclis toplantımızı ve bundan sonra yapılacak tüm meclis toplantıları  halka açık olacak.Kapalı kapılar arkasında hiçbir görüşme yapılmayacak.Tüm Tireli hemşerilerimi  Halkın Makamı olan Tire Belediyesine ve Meclis toplantısına bekliyorum''dedi.

CANLI YAYIN YAPILACAK

Tire Belediye Meclisi Toplantısı ,halka açık , şeffaf ve izlenebilir olacağı gibi aynı zamanda Tire'nin basın kuruluşları ve Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran'in sosyal medya sayfasından canlı yayın yapılacak,tüm takipçileri izleyebilecek.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 12:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER