banner277
banner264

Kadir Çetin adaylığını açıkladı

İyi Parti Tire İlçe Başkanı Kadir Çetin, yeni dönem için yeniden aday olduğunu açıkladı. Parti Merkezi’nde gazetecilerle bir araya gelen Çetin, çalışmalara hız kesmeden devam etmek istediğini söyledi.

Kadir Çetin adaylığını açıkladı

Tire İYİ Parti İlçe Başkanlığı, Mart Ayı’nda kongreye gidiyor. Kongreye sayılı günler kala ilk adaylık açıklaması ise mevcut İlçe Başkanı Kadir Çetin’den geldi. Basın açıklamasına İYİ Partili Belediye Meclis Üyesi Alper Kasap ve Başkan Yardımcısı Doğukan Eroğlu da katıldı.  Çetin, parti binasında düzenlediği bir basın toplantısıyla yeni dönem için başkan adaylığını resmen duyurdu. Atanan değil, seçilen başkan olarak göreve devam etme zamanının geldiğini söyleyen Kadir Çetin, adaylık açıklamasını şu cümlelerle yaptı;

“Davasına, ülkesine, devletine, vatanına, kurucu değerlerine, bayrağına, andına ve marşına sahip çıkan, birlikte yol yürüdüğü ekibine ve kendisine bu yolu açan parti yapısına bağlı ve ülke çıkarlarını her şeyin üzerinde tutmayı kendisine ilke edinen arkadaşlarımızla hiç hız kesmeden aynı özveri ve azimle çalışmaya devam edeceğiz. Bu güne kadar bu yolda benimle birlikte yürümüş olan tüm arkadaşlarıma tek tek şükranlarımı sunuyorum. Bu vesileyle, kongremizde Tire İlçe Başkanlığı görevine adayım”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Orhan Bıyıklı
Orhan Bıyıklı - 2 ay Önce

Her daim arkandayım

Günay Aras
Günay Aras - 2 ay Önce

İyiliklerle dolu bir bakış açısı güzelliklerle sonuçlanacaktır inşAllah.Başarılar Sayın Başkan.

SIRADAKİ HABER

banner274