banner277
banner264

İzmirli Başkanlardan Ankara Çıkarması

Millet Ittifakı'nın İzmirli Belediye Başkanları eşleri ile birlikte Ankara'ya gitti.

banner288
İzmirli Başkanlardan Ankara Çıkarması

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, eşi Necibe Duran, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, eşi Neptün Soyer, ilçe belediye başkanları ve eşleri ile birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener' i ziyaret etti.

AKŞENER'DEN DURAN'A ÖZEL İLGİ

Kılıçdaroğlu ziyaret sonrası yaptığı açıklamada "İzmirli Başkanlar hizmet aşkı ile dolu" derken, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran ile özel olarak ilgilendi. İYİ Parti ziyareti sırasında Başkan Duran ve Genel Başkan Akşener yan yana oturdu.

MANSUR YAVAŞ'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

İzmirli Başkanlar Ankara programında, 31 Mart yerel seçimlerinde Millet İttifakı adayı olarak seçim kazanan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş' ı da ziyaret etti. Yavaş, İzmirli Başkanlara teşekkür ederek görevlerinde başarılar diledi.

ATA'NIN HUZURUNA ÇIKILDI

İzmirli başkanlar ziyaret sonrasında Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebedi istiharat yeri Anıtkabir'e giderek mozoleye çelenk bıraktı.

DURAN "ANKARA'DA ÇOK İYİ AĞIRLANDIK"

Tire Belediye Başkanı Salih  Atakan Duran, ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada, "Büyükşehir Belediye Başkanımız ve ilçe belediye başkanlarımızla Millet İttifakı'nın paydaşları CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener' i ziyaret ettik. Her iki genel başkanımızın Tire'ye ve İzmir'e selamları var. Ankara' da çok iyi ağırlandık. Programımızı Anıtkabir ziyareti ile taçlandırdık" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276