banner277
banner264

İçelli’ye köylerde sevgi seli

Cumhur İttifakı AK Parti Tire Belediye Başkan Adayı Selman İçelli, köylerde sevgi seliyle karşılanıyor.

İçelli’ye köylerde sevgi seli

Somak Köyünde Muhtar Fikret Yılmaz’ın babasının vefatının 52. Günü nedeniyle düzenlenen hayır yemeğine katılan Cumhur İttifakı AK Parti Tire Belediye Başkan Adayı Selman İçelli, Somaklılar tarafından sevgiyle ve ilgiyle karşılandı. Vatandaşlar İçelli ile bol bol fotoğraf çektirdiler. İçelli, kadınlarla sohbet etti ve çocuklara hediyeler verdi.

İçelli köy kahvesinde vatandaşlarla çay içerek sohbet etti ve projelerini anlattı.

Daha sonra Akmescit köyündeki Mehmet Demir’in oğlu Hüsamettin Demir’in asker uğurlama yemeğine katılmak üzere yola çıkan İçelli’yi köy yolunda motorlu gençler durdurdu. İçelli aracından inerek gençlere sarıldı ve sohbet etti. Gençler, İçelli’nin Akmescit’e geleceğini duydukları için yolda beklediklerini ve kendisine eskort etmek istediklerini söylediler.

İçelli Akmescit köyüne motorlu gençlerle birlikte giriş yaptı. Büyük bir davetli topluluğunun bulunduğu Asker Uğurlama programında İçelli’yi Mehmet ve Hüsamettin Demir karşılayarak çiçek takdim etti.

İSTİHDAM KOORDİNASYON MERKEZİ KURACAĞIZ

İçelli burada yaptığı konuşmada, “Önce vatan diyerek yola çıkan kardeşimizi önce Allah’a sonra da Türk ordusuna emanet ediyoruz. Kendisine hayırlı tezkereler diliyorum. Biz de Önce Millet Önce Memleket diyerek seçim çalışmamızı sürdürüyoruz. Destekleriniz için teşekkür ediyorum. Tire bizim memleketimiz. Pek çok gencimiz askerden sonra iş problemi ile karşı kaşıya kalıyor. İstihdam Koordinasyon merkezi kuracağız. Halkımızın iş ve personel ihtiyacı ile yakından ilgileneceğiz. Belediyemiz bünyesinde oluşturacak olduğumuz İstihdam Koordinasyon Merkezi ile halkımızın istihdama yönelik haritasını çıkaracak ve iş ihtiyacı olanların güncel olarak takip edildiği istihdam bilgi bankasını kuracağız. İşe ihtiyacı olan halkımızın şehrimizdeki iş olanaklarında yeteneklerine uygun olarak istihdam edilmesini koordine edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275