Halk Süt ve Halk Ekmek Uygulamasını İlçemizde Başlatacağız

Millet ittifakı Tire Belediye Başkan Adayı Salih Atakan Duran seçim çalışmaları için Büyükkömürcü ve Küçükkömürcü Köylerini ziyaret etti.

Halk Süt ve Halk Ekmek Uygulamasını İlçemizde Başlatacağız

Millet İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayimiz Tunç Soyer 'in İzmir de Süt Kuzusu Projesini büyüterek devam ettireceğini belirtmesi üzerine Tire Süt Kooperatifi ile birlikte ortaklaşa yürüteceğimiz bir Halk Süt Uygulamasını Tire de tüketici ile bulusturacagiz.

Halk büfelerin kurulacağı ve temel gıda maddemiz olan Süt ve Ekmeği hem daha ucuza hem de üreticiden direk tüketici ile bulusturacagimiz örnek bir uygulamayı ilçemizde başlatacağız .

EKMEK ÜRETİMİNİ ARTTIRACAĞIZ SAĞLIKLI BESLENECEĞİZ

Belediye bünyesinde olan Belediye Ekmek Fırınının ekmek üretim sayısını artıracağız.Vatandaslarimizin belediye imkanları doğrultusunda daha ucuza ekmek alabilecekleri bir ortamı sağlamak önceliğimiz olacak.GDO suz, katkı maddesiz Belediyeye ait olan ve olması için temin edecegimiz ,Tarım arazilerinde buğday üretimini yayginlastirip burdan elden edilen buğday ile birlikte kendi ekmeğimizin UNU üretip  hijyenik ortamlarda işleyecegiz.Halkımızın olan ürünlerini halk ile paylaşacağız.Bizim dönemimizde yandaşa değil vatandaşa hizmet edilecektir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER