Duran " Hedefimiz alt yapı ve üretim yolu sorunu olan köy kalmaması"

Millet İttifakı Tire Belediye Başkan adayı Salih Atakan Duran Büyükkale Köyünde vatandaşlarla bir araya geldi. Duran köy sakinlerini ve üreticileri ilgilendiren açıklamalarda bulundu.

Duran " Hedefimiz alt yapı ve üretim yolu sorunu olan köy kalmaması"

Millet İttifakı Tire Belediye Başkan adayı Salih Atakan Duran; " Bugün İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ile görüştüm. Kendisinin sizlere selamı var. Aziz Beyin Tire'de üretim yolları ile ilgili önemli çalışmaları oldu. Bu konuda kendisine ne kadar teşekkür etsek az. 31 mart tarihinde yapılacak yerel seçimlerde şahsımıza teveccüh gösterirseniz İzmir Büyükşehir Belediyesi ile koordineli olarak ilçemizdeki tüm üretim yollarının düzenlenmesini sağlayacağız. Köylerde su, kanalizasyon ve alt yapı çalışmaları İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin yetki alanına girmektedir. Millet İttifakı olarak Tire'de İYİ Parti, büyükşehirde de CHP çatısı altında seçimlere giriyoruz. Sizlerin oylarıyla göreve gelir gelmez büyükşehir belediyesi ile planlı programlı çalışarak köylerimizdeki alt yapı sorunlarını tamamiyle çözmeyi hedefliyoruz".

Millet İttifakı Tire Belediye Başkan adayı Salih Atakan Duran'a Büyükkale Köyünde, İYİ Parti Tire İlçe Başkanı Hayati Okuroğlu, partililer ve Cumhuriyet Halk Partililer ile birlikte kalabalık bir grup eşlik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER