Duran, Dağ Köylerini Ziyaret Etti

Millet İttifakı Tire Belediye Başkan adayı Salih Atakan Duran pazar gününü dağ köylerini ziyaret ederek geçirdi. Duran 1 günde tam 5 köye ziyaret gerçekleştirerek vatandaşlarla buluştu.

Duran, Dağ Köylerini Ziyaret Etti

İYİ Parti Tire İlçe Başkanı Hayati Okuroğlu,İYİ Partililer ve Cumhuriyet Halk Partililerin eşlik ettiği ziyarette Duran, Yamandere, Dallık, Dündarlı, Çeriközü ve Somak köylerinde seçim çalışmalarında bulundu.

Gelecek seçimler için değil gelecek nesiller için çalıştıklarını ifade eden Millet İttifakı Tire Belediye Başkan adayı Salih Atakan Duran "Benim buralara ne ilk ne de son gelişim, 31 Mart sonrasında da şimdi olduğu gibi hep beraber olacağız" dedi. Tire'nin dağlarında yetişen incir, ceviz ve kestanenin başka yerde yetişmediğini söyleyen Duran "Tire Belediyesi'nin kurmuş olduğu Tire Üretim ve Pazarlama Kooperatifinin faaliyet alanını daha da geliştirerek, Tire merkezde açacağımız yöresel ürünler pazarında siz üreticilerimizi büyük firmalarala bir araya getirerek, ürünlerinizi değerinde sattırmayı hedefliyoruz. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun kooperatiflere verdiği değeri biliyoruz. Şimdiki adayımız Tunç Soyer' in de bu tarımsal kalkınma modelini sürdüreceğine eminiz. 31 mart sonrasında büyükşehir belediyesi ile el ele vererek çiftçimizin, üreticimizin yanında olacağız. Üreticimiz bizimle İYİ olacak " dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER