banner277
banner264

Dervişoğlu'ndan Başkan Duran'a Tebrik Ziyareti

İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı Musavvat Dervişoğlu, Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran'a tebrik ziyaretinde bulundu. Dervişoğlu'na İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar eşlik etti.

banner288
Dervişoğlu'ndan Başkan Duran'a Tebrik Ziyareti

DERVİŞOĞLU "YÜKÜN AĞIR AMA BAŞARIRSIN"

Ziyâret sırasında samimi açıklamalarda bulunan Musavvat Dervişoğlu, Başkan Duran'a "Çok çalıştın, inandın ve kazandın. Omuzlarındaki sorumlulukların çoğaldı, yükün ağır, Tire Belediyesi'nin durumlarını biliyoruz ama biz senin bunların üstesinden geleceğini biliyoruz" dedi.

TİRE BİZİM IÇİN HEP FARKLI OLMUŞTUR

Tire ile ilgili övgü dolu sözler de sarfeden Dervişoğlu "Tire bizim için hep farklı olmuştur. Burası tarihi, doğası, yeşilliği ve üretici kimliği ile bambaşka bir yer. O yüzden Millet Ittifakı çalışmalarında burayı çok istemiştik ve Tire çok şükür kazanıldı" dedi.

BAŞKAN DURAN "KİMSENİN YÜZÜNÜ KARA ÇIKARTMAYACAĞIZ "

Genel Başkan yardımcısı Musavvat Dervişoğlu'na destekleri ve sözleri için teşekkür eden Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran "Belediye tahminimizden daha büyük borç altında. Borçlar konusunda ödeme planları hazırlamaya başladık. Bir yandan borcumuzu ödeyeceğiz, bir yandan hizmet edeceğiz. Bize inanan ve bu makamlara getiren kimsenin yüzünü kara çıkartmayacağız" dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2019, 15:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276