Cumhur ittifakı, “Biz birlikte Tire aşığıyız”

Cumhur İttifakı, Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle ilçedeki basın mensupları ile kahvaltı Programında bir araya geldi.

Cumhur ittifakı, “Biz birlikte Tire aşığıyız”

Düzenlenen toplantının açılış konuşmasını yapan MHP Tire İlçe Başkanı Bilal Kıvrak, şunları kaydetti, “Cumhur ittifakımızın adayı Adalet ve Kalkınma Partisi Tire Belediye Başkan Adayı Selman İçelli Beye Adalet ve Kalkınma Partisi Tire İlçe Başkan Vekili Ceyhan Boyacıoğlu’na ve değerli teşkilatına, Milliyetçi Hareket Partisi Tire İlçe Teşkilatına, Tire Ülkü Ocakları Yönetimine, Tiremizin birbirinden değerli basın mensubu dostlarımıza düzenlemiş olduğumuz Cumhur İttifakı Millet Aklı basınla buluşma kahvaltımıza hoş geldiniz. Bu vesile ile çalışan gazeteciler gününüzü kutlar, başarılarınızın devamını dilerim.”

CUMHUR İTTİFAKI İLE TİRE’NİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRECEĞİZ

Düzenledikleri kahvaltı ve basınla buluşma gününde basını bilgilendirerek ittifakın öneminden bahsederek, süreç içerisinde basının görüş ve önerileri ile daha iyi bir Tire hedef 2023 vizyonu içerisinde yapılması gerekenlerle ilgili hoş sohbetler yapıp, Tire’ye Cumhur İttifakının gerekliliğini ve önemini duyurmayı amaçladıklarını ifade eden Başkan Kıvrak, “Cumhuriyetin üçüncü evresi olan Başkanlık Sisteminin, Türkiye Cumhuriyeti’ne farklı bir bakış açısı kazandıran Cumhur İttifakı her iki partinin de temeli sağlam bir şekilde 31 Mart 2019 mahalli idareler seçiminden ortak hareketle ittifak adayı Adalet ve Kalkınma Partisi Belediye Başkan Adayı Selman İçelli’nin başkanlığı almasını sağlamaktır. Milliyetçi hareket Partisi olarak bu ittifaka ve adayımız olan Selman İçelli’ye sonuna kadar destek vereceğimizi, 31 Mart 2019 mahalli idareler seçimi öncesi ve sonrası cumhur ittifakı doğrultusunda yola devam edeceğimizi bildirir, Tiremizin Cumhur İttifakı ile birlikte çehresini değiştireceğimize inandığımızı vurgulamak isterim” dedi.

GEREKEN HER FEDAKÂRLIĞI YAPMAYA HAZIRIZ

Daha sonra konuşan AK Parti Tire İlçe Başkanı Ceyhan Boyacıoğlu, “Programımıza katılan basın mensuplarımızın, basına hizmetlerinin devamını dilerim. Genel seçimlerde iki genel başkanın gayretle kurduğu Cumhur İttifakı bu güne dek geldi. İttifak Tire’de beklediğimizin daha üstünde bir güç oluşturmamız sağladı. Bu bizi bahtiyar etti. Seçimlerden sonra da birlikteliklerimiz devam edecek. Biz birlikte Tire aşığıyız. Biz birlikte Tire’ye hizmetkâr olmak istiyoruz. Sorunları konuşarak çözmek istiyoruz. Biz Tire’ye hizmet için gereken her fedakârlığı yapmaya hazırız. Sıtkı İçelli döneminde gelen pek çok hizmet var Tire’ye. Sonrasında Tire’de hizmetler sekteye uğradı. Cumhur ittifakı ile Tire’ye çok güzel hizmetlerimiz olacak. Hepinize katıldığınız için teşekkür ediyorum” dedi.

BEN TİRE’YE HİZMETKÂR OLACAĞIM

Cumhur İttifakı Tire Belediye Başkan Adayı Selman İçelli, “Tiremizin kıymetli basın mensupları hepiniz hoş geldiniz. Genel başkanlarımızın nezdinde gerçekleştirilen Cumhur İttifakı birlikteliği uyum içerisinde devam etmektedir. Bu uyum ile yerelde başarılı sonuçları hep birlikte göreceğiz. Tire’de yapılması gereken pek çok iş var. Cumhur ittifakı olarak belediyeyi kazandığımızda, bir kolumda MHP İlçe Başkanım, bir kolumda Ak Parti İlçe Başkanımla gece gündüz gümbür gümbür çalışacağız. Cumhurbaşkanımızın adaylığımı açıkladığı gün kendisine söylediğimi size de tekrar etmek istiyorum. Ben Tire’ye hizmetkâr olacağım. Tire’de yapacak çok iş var. Hızlı bir çalışma sistemi ile

Ramada By Wyndham Tire Otelinde düzenlenen programa, Cumhur İttifakı Tire Belediye Başkan Adayı Selman İçelli ve eşi Gülin İçelli, AK Parti Tire İlçe Başkanı Ceyhan Boyacıoğlu, MHP Tire İlçe Başkanı Bilal Kıvrak, MHP Kadın Kolları Başkanı Sevil Sıkıcıkoğlu, Belediye Meclis Üyesi Mustafa Maltepe, yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyeleri aday adayları katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER