banner277
banner264

CHP’li Mehmet Atmaca “Ben de varım” dedi

Cumhuriyet Halk Partisi Tire Gençlik Kolları Başkanlık yarışında, Mehmet Atmaca isimli genç; “ben de varım” diyerek aday oldu.

banner288
CHP’li Mehmet Atmaca “Ben de varım” dedi

 Cumhuriyet Halk Partisi Tire Gençlik Kolları Başkanlık yarışında, Mehmet Atmaca isimli genç; “ben de varım” diyerek aday oldu. 

Ergün ÇELİK

Cumhuriyet Halk Partisi Tire İlçe Örgütü’nde hareketlilik sürüyor. Geçtiğimiz günlerde kongreyle yeni İlçe Başkanı’nı seçen Cumhuriyet Halk Partisi şimdi de yeni Gençlik Kolları Başkanı’nı belirlemeye hazırlanıyor. Mevcut Gençlik Kolları Başkanı Lütfü Yalvaç görevi bırakırken yeni gençlik kolları başkanlığına partinin genç üyelerinden Görkem Çolak ve Serkan Çiçek aday olmuştu. Her iki adayın da adaylığını resmi olarak açıklamasının ardından şimdi de partinin bir diğer genç üyesi olan Mehmet Atmaca adaylığını açıkladı. Bu açıklamayla birlikte 6 Aralık Pazar Günü ilçe binasında yapılacak olan gençlik kolları başkanlık seçimlerinde heyecan daha da yükseldi. 25 yaşındaki Tarım İşletmecisi Mehmet Atmaca, adaylık açıklamasını özel olarak HaberTire Gazetesi’ne yaptı.  “Yeni dönem için başkanlık yarışında ben de varım” diyen Atmaca, yaptığı açıklamada; “ 2011 Yılında kayıt olduğum Cumhuriyet Halk Partisi’nde çeşitli görevlerde bulundum. Özellikle köylerde, dağda, taşta kısacası her yerde partim adına çalışmalar yürüttüm. CHP’de hizmetlerimi sürdürmek ve daha iyi işler başarmak için Gençlik Kolları Başkanlığı’na aday oldum. Beni destekleyen arkadaşlarımla birlikte faydalı işler yapacağıma inanıyorum. Seçimlere katılan diğer aday arkadaşlarım Görkem Çolak ve Serkan Çiçek’e de bu yarışta başarılar diliyorum. Seçimin galibi kim olursa olsun kazanan CHP olsun. 6 Aralık Pazar Günü yapılacak olan seçimde tüm üye arkadaşlarımın desteğini bekliyorum” dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276