CHP’li gençlerden köy ziyaretleri

CHP İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Sinan Sarıküse, beraberinde Tire Gençlik Kolları Başkanı Görkem Çolak ile Tire köylerini ziyaret etti.

CHP’li gençlerden köy ziyaretleri

Ercan ÇELİK

 

Geçtiğimiz Cumartesi günü gerçekleştirilen ziyaretlerde CHP Tire Gençlik Kolları Başkanı Görkem Çolak ve ekibi İl Başkanı Sinan Sarıküse’yi CHP Tire İlçe Binasında karşıladı. İlçe başkanlığından sonra soluğu köylerde alan CHP gençlik kolları, Kızılcaavlu mahallesi, Çiniyeri mahallesi, Gökçen mahallesini ziyaret edip muhtar ve köylülerin sorunlarını dinlediler. Tarlaya kadar inen gençlik kolları yediden yetmişe bütün köylülerle dertleşip sorunları büyükşehire belediyesi ve Tire Belediyesi’ne ileticeklerini ifade ettiler.

 

BAŞKAN ÇİÇEK’İ ZİYARET ETTİLER

CHP’li gençler, köy ziyaretlerinin ardından CHP’li Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek’i ziyaret ettiler. Ziyarette, hizmet götürülen yerler konusunda başkan Çiçekle görüşen İl Gençlik Kolları Başkanı Sarıküse, özellikle Küçük Menderes ve İzmir’e çok katkısı olacak Tire Arena Stadyumu için Başkan Çiçek’e teşekkür etti.

 

ÇOLAK: “ZİYARETLERİMİZ SÜRECEK”

Ziyaretlerle ilgili gazetemize konuşan ilçe gençlik kolları başkanı Görkem Çolak, “İl gençlik kolları başkanımızın bizlerle beraber köyleri gezmesi bizleri çok gururlandırdı. Şu ana kadar yönetime geldiğimizden beri 42 köye tek tek ziyaretlerde bulunup sorunları dinledik. Büyükşehir Belediyesi ve Tire Belediyesi olarak üstümüze ne düşüyorsa yapılması gerekenleri not alıp başkanlarımıza ilettik. Belediye başkanlarımız da bu sorunları dikkate alıp gereğini yapmaya başladıkları için kendilerine teşekkür ediyorum. Yapacağımız diğer köy çalışmlarına bütün Tire gençlerini davet ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223