banner277
banner264

CHP Tire İlçe Başkanı Hakan Şenoyar oldu

Cumhuriyet Halk Partisi Tire İlçe Başkanı, kongrede 199 oy alan Hakan Şenoyar oldu.

banner288
CHP Tire İlçe Başkanı Hakan Şenoyar oldu

Ercan ÇELİK

CHP Tire İlçe Örgütü’nün uzun süredir hazırlandığı kongre günü geldi çattı ve kongre Tire Belediyesi Hangar Çok Amaçlı Salonu’ndan gerçekleştirildi. Hakan Şenoyar ve Ali Haydar Öztürk’ün ilçe başkanlığı için aday olduğu kongrede 2 liste yarıştı. Kazanan isim ise Hakan Şenoyar oldu.

Sabah saatlerinde başlayan kongreye, partililer yoğun katılım gösterdiler. Daha önce ilçe başkanlığı yapan ve geçtiğimiz yerel seçimlerde Tire Belediye Başkanı Aday Adayı olan Hakan Şenoyar ile CHP’li Ali Haydar Öztürk, gün boyu partililerle görüştüler.

Seçimde 292 delegeden 236’sı salona oy kullanmaya gelirken, oyların 199’unu Hakan Şenoyar’ın listesi aldı. Ali Haydar Öztürk ise 34 oy alabildi. 3 oy ise geçersiz sayıldı. Kongre sonucunda Hakan Şenoyar ve listesindeki isimler Tire CHP’yi yönetmeye hak kazandılar.

ŞENOYAR’DAN BİRLİK VURGUSU

Seçim sonucunun belirlenmesinin ardından HaberTire’ye konuşan İlçe Başkanı Hakan Şenoyar, “Genç kardeşim Ali Haydar Öztürk ile beraber yarıştık. Kendisi medeni cesaret gösterip, ilk günden bu yana adayım dedi. Kendisini kutluyorum. Bundan sonra birlik beraberlik daha iyi tecelli edecektir. Demokrasinin önünü her zaman açmaya devam ediyoruz. Kendisini tebrik ediyorum.” Dedi. Konuşmasının ardından Ali Haydar Öztürk’e sarılan Şenoyar, onu öperek tebrik etti.

ÖZTÜRK: “KAZANAN CHP OLDU”

Ali Haydar Öztürk de seçim sonrası ilk açıklamayı HaberTire Gazetesi’ne yaptı. Öztürk, “Kongre, aile içerisinde bir yarıştır. Seçilen kim olursa olsun kazanan Cumhuriyet Halk Partisidir. 2 sene görev süresince Hakan Şenoyar ile  her türlü partililik görevimi yerine getireceğim.” Dedi.

İŞTE TİRE CHP’DE YENİ YÖNETİM

BAŞKAN
Hakan Şenoyar

YÖNETİM KURULU
Süleyman Ardaş
Refah Ayyıldız
Gürkan Coşkun
Ferhat Erçoban
Emrah Gacan
Hasan Güler
Ahmet Barış Kırlı
Emine Martoğlu
Süheyla Ödek
Derya Örün
Mustafa Özer
Ahmet Tümer
Nihal Ulaş
Tülay Uysal

YORUM EKLE
YORUMLAR
reis
reis - 8 ay Önce

hiç iyi olmamış

Ali serkek
Ali serkek - 8 ay Önce

Teprikler

SIRADAKİ HABER

banner276