banner277
banner264

"Ben Bilirim Belediyeciliği Artık Eskide Kalmıştır"

HALİL ÇULHAOĞLU; ‘’Belediye Çalışanları Sarayköylüler Değil Tire'nin Köylüleri Olacaktır.’’

"Ben Bilirim Belediyeciliği Artık Eskide Kalmıştır"

Millet İttifakı Tire Belediye Başkan Adayı Salih Atakan Duran’ın Seçim çalışmaları ve Köy ziyaretleri coşkulu bir şekilde devam ediyor. Özellikle Gençler ve Kadınların 'Artık Yenilik Gelsin ’İşsizlik Son Bulsun’ 'Ekonomik Sorunlar Bitsin' Söylemleri her köy ziyaretlerinde gün geçtikçe artıyor.

MUSALAR ve TOPARLAR KÖY HALKI; ‘Seçimden Seçime Bizleri Hatırlayan Bir Belediye Başkanı İstemiyoruz’
Millet İttifakı Tire Belediye Başkan Adayı Salih Atakan Duran’ın  'TÜM TİRE KÖYLERİ VE HALKIMIZ TİRE BELEDİYESİNİN HALKIN YANINDA OLDUĞUNU HİSSEDECEK anlayışını benimsemesi,  vatandaşların güvenini gün geçtikçe kazanmakta.
Akşam yastığa başınızı koyduğunuzda arkanızda ve yanınızda bir Tire Belediyesi olduğunu hissedip rahat olmanızı sağlamak bizim önceliğimiz olacak.
 

İLÇEMİZİ HEP BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Her şeyi ben bilirim, her şeyi ben yaparım anlayışı ile hareket etmeyeceğiz. İlçemizi her kesimden temsilciler ile, belediye meclisi üyelerimiz ile, ortak akıl ve işin uzmanları, Köylümüz ve kentlimiz ile birlikte yöneteceğiz .

BELEDİYE İŞÇİLERİ TİRELİ OLACAK YAKIN AKRABALAR DEGİL
Halil Çulhaoğlu; İşin uzmanı, Tire'de ve Köylerde yaşayan genç arkadaşlarımızı belediye bünyesinde iş imkânları sağlayacağız. Tire’nin öz evlatları ve başarılı gençleri ile birlikte dinamik ve genç bir yerel yönetimi halkımızın hizmetine sunacağız.

TİRE BELEDİYESİNDE BİR KARİYER MERKEZİ OLACAK
İş arayan gençlerimize yardımcı olacağız. CV lerini toplayıp işçi arayan kurum ve kuruluşlara aracı olup, iş arayan gençlerimiz ile işvereni buluşturacağız. Her türlü konuda yardımcı olup konunun takipçisi olacağız. İlçemizdeki işsizliğe sessiz kalmayacağız.

BİR ÜLKE ÜRETİRSE BEKA SORUNU OLMAZ
Millet İttifakı Tire Belediye Başkan Adayı Salih Atakan Duran; Köylümüz ürettiği ürünleri satamayıp zarar etmesi bir beka sorunudur. Üretim olmazsa işsizlik olur, İşsizliği önlemenin yolu Üretim yapmak ve Üreticiyi desteklemektir. O zaman ortada hiç bir sorun kalmaz. Üreticiyi destekleyen, kooperatifleşmeyi önemseyen bir anlayış ile yola çıktık. Siyasi Partiler gelir -gider ama Türkiye Cumhuriyeti Elelebet payidar kalır. 
Sizleri saygı ile selamlıyorum.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274