Başkan İçelli, yerel seçimler hazırlık kampında

AK Parti Tire İlçe Başkanı M. Selman İçelli, Özdere’de düzenlenen ‘Yerel Seçimler hazırlık Kampı’na katıldı. Başkan İçelli ile birlikte kampa Teşkilat Başkanı Mert Falakalı ve Yönetim Kurulu üyesi Veysel Sağlam da katıldı.

Başkan İçelli, yerel seçimler hazırlık kampında

Dilek AYVALI

Dün öğleden sonra kampa alınan AK Parti İzmir ilçe başkanları saat 18.00’de yapılan il yürütme toplantısı ile ve il yönetim kurulu toplantısına da katıldılar. Daha sonra ilçe başkanları ile birebir görüşmeler yapıldı. 

Bugün sabah erken saatlerde başlayan Yerel Seçimlere Hazırlık Kampı Başlangıç Toplantısı öğle saatlerine dek sürerken öğleden sonra İl Başkan Yardımcıları Faaliyet Sunumları gerçekleştirdi.

Öğleden sonra İl Başkanı Aydın Şengül ilçe başkanları ile birebir özel görüşmeler gerçekleştirdi. Ardından Leyla Bilen Stres Yönetimi sunumunu yaptı. Program bu akşam Cihangir Turantaş Hitabet Sanatı Konferansı ile sürecek. 

Program yarın yine sabah erken saatlerde başlayacak ve ilk olarak Yerel Yönetimler, Çevre Şehircilik Ve Belediye Başkanları Sunumları yapılacak. İlçe Seçim İşleri Başkanları Toplantısı’nı Ömer Az, İlçe Teşkilat Başkanları Toplantısını ise Tanfer Kemerli yapacak. Leyla Bilen’in İletişim Enerjisi Konferansının ardından Kamp Değerlendirme Toplantısı yapılacak.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER