banner277
banner264

Başkan Çiçek minibüsçüleri ziyaret etti

Tire Belediye Başkanı,DSP Tire Belediye Başkan adayı Tayfur Çiçek, Şehir içi Minibüsçüler Kooperatifi üyelerinin misafiri oldu.

Başkan Çiçek minibüsçüleri ziyaret etti

DSP Tire Belediye meclis üyesi adaylarının da eşlik ettiği Başkan Çiçek her zaman minibüsçü esnafının yanında olduğunu belirtti.

İlk döneminde minibüslerin ve hatların yenilenmesi için yoğun çabalar sarfettiğini hatırlatan Tire Belediye Başkanı, DSP Tire Belediye Başkan adayı Tayfur Çiçek "O dönem 14. arabayı zar zor bulabilmiştim ama o zaman ne denli doğru bir iş yaptığımız şimdi daha da anlaşılıyor. Tiremiz yaptığımız hizmetlerle günden güne büyüyen, büyüdükçe gelişen ve değişen bir ilçe haline geldi. Şehrimiz büyüdükçe yeni hatlar oluşturduk yeni yeni insanlar bu sayede iş ve emek sahibi oldu. Son dönemde stadyum ve gölet sayesinde yeni bi hat oluşturduk, Çöplen dere ıslahı ile yeni mesire alanımızı tamamladıktan sonra oraya da bir minibüs güzergahı oluşturacağız. Tireliler de toplu taşıma araç kullanma konusunda hayet bilinçli. Ben 3 dönem boyunca sizler ne talep ettiyseniz yerine getirdim. Her ne kadar şuan yetki büyükşehire geçse de ben nasıl şuana kadar yanınızda olduysam yine sizler için elimden geleni her zaman yapmaya devam edeceğim" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276