Başkan Çiçek "Birlikte Başardık Yine Başaracağız"

Tire Belediye Başkanı, DSP Tire Belediye Başkan adayı Tayfur Çiçek Tire Belediyesi Personel A.Ş. de çalışan işçiler ve ailelerine yemek verdi.

Başkan Çiçek "Birlikte Başardık Yine Başaracağız"

Gölet Restoran'da düzenlenen yemeğe DSP belediye meclis üyesi adayları tam kadro katıldı.

Sözlerine "Sevgili Ailem" diye başlayan Çiçek şöyle devam etti "1999 senesinde ANAP, 2009 senesinde DP ve 2014 senesinde CHP'den seçimlere girerek belediye başkanı seçildim. Aslında bu dönem emeklilik kararı almıştım. 64 yıl sonra seçimi kazandırdığımız CHP bizi aday yapmamış, üstüne bi de Tire'yi İYİ Partiye bırakmış. Madem durum böyle ben de emekli olayım diyordum.

Ama beni bu kararımdan döndüren sizler oldunuz. Ben 2004 senesinde seçimi kaybettiğimde işçileri sağa sola sürdüler, eziyet ettiler. Aynısı sizin başınıza gelmesin diye Başkanım bizi yarı yolda bıraktınız dedirtmemek için sizler için aday oldum.

15 yıldır belediye başkanlığı yapıyorum. Parada pulda makamda hiçbir zaman gözüm olmadı. Şaibemiz yok, sağlığımız yerinde, elimiz ayağımız da tutuyor.

Tire'ye dev eserler güzel hizmetler kazandırdık. Son 5 senede 5 Türkiye ödülü aldık. Bunları birlikte başardık yine başaracağız."

31 Mart Akşamı Herkes Tire'yi Konuşacak

Şimdi yarışa sıfırdan başlıyoruz. 31 mart akşamı göreceksiniz tüm televizyonlar Tire'de ittifaklara rağmen halkın zaferini konuşacak. DSP çatısı altında Atatürkçü Laik Çağdaş ve Demokrat Tireliler'den oluşan insanların başarısını konuşacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER