Aysun Uysal, Adnan Menderes Mahallesi’nde iddialı

Bir süre önce Adnan Menderes Mahallesi’nden Muhtar Adaylığını açıklayan Aysun Uysal, 31 Mart seçimlerinde oldukça iddialı olduğunu ifade etti.

Aysun Uysal, Adnan Menderes Mahallesi’nde iddialı

Adnan Menderes Mahallesi Muhtar Adayı Aysun Uysal, adaylığını açıkladığı günden bu yana çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Hem ev ziyaretlerini hem de esnaf ziyaretlerini aralıksız sürdüren Uysal’ın heyecanı mahalle sakinleri tarafından takdirle karşılanıyor. Kadınların toplumda önemli bir yeri olduğunu ve kadın yöneticilerin de çok iyi işler başarabileceğini söyleyen Aysun Uysal, adaylığı ile ilgili HaberTire Gazetesi’ne konuştu.

 Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Daha emin ve daha doğru olarak yürüyeceğimiz bir yol vardır: Büyük Türk kadınını çalışmamıza ortak kılmaktır’ cümlesinden yola çıktığını söyleyen Aysun Uysal yaptığı açıklamada şöyle konuştu.

“KADINLARIMIZLA İÇİÇE OLACAĞIZ”

Adnan Menderes Mahallesi’nde yaşayan kadınlarımızın, hem sosyal hayata hem de çalışma hayatına aktif olarak katılmasını sağlayacağız. Bu konuda çeşitli kurum ve kuruluşlarla irtibat içinde olup işsiz olan kadınlarımızın istihdam edilmesi için elimizden geleni yapacağız. Belirli aralıklarla mahalle sakinlerimizden oluşan kadınlarımızla bir araya gelip onların taleplerini dinleyeceğiz. Zaman zaman kadınlarımızla birlikte sosyal etkinlikler düzenleyeceğiz.

“HERŞEY HUKUK ÇERÇEVESİNDE OLACAK”

Üç çocuğumdan birisi avukat. Oğlumun mesleğindeki bilgi ve birikimini mahalle sakinlerimizin menfaatine kullanacağız. Bu kapsamda yeni dönemde Adnan Menderes Mahallesi’nde her iş ve işlem hukuka uygun ve hukuki zeminde gerçekleşecek. Mahalle sakinlerimizin bireysel yahut mahallemiz sorunlarının çözümünde kendisine elimizden gelen hukuki yardımda bulunacağız.

 “SOKAK HAYVANLARIMIZI UNUTMAYACAĞIZ”

Mahalle sınırlarımız içinde onlarca sokak hayvanı var. Sokak hayvanlarının günümüzde yaşadığı zulümlere zaman zaman hepimiz şahit oluyoruz. Projelerimizde onları da unutmuyoruz ve mahallemizin belli başlı noktalarına çevre düzenini de etkilemeyecek şekilde onların yararlanacağı su ve mama kapları koyacağız. Bunların hepsi belli bir düzen içinde gerçekleşecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER