Atakan Duran, Ülkücü camia için bayramlaşma düzenledi

MHP'de görevden alınan ilçe başkanı Atakan Duran, Tire'de şu anda ilçe teşkilatı olmadığı için ülkücüleri bayramlaşma için topladı.

Atakan Duran, Ülkücü camia için bayramlaşma düzenledi

 MHP Genel Merkezi tarafından değişim hareketine katılıp Genel Başkan Adaylarından Meral Akşener' e destek verdiği için görevinden alınan MHP Tire İlçe Başkanı Atakan Duran kurban bayramı nedeniyle bayramlaşma töreni düzenledi. 


Kendisini sevenler ve tabandan gelen yoğun istekler doğrultusunda böyle bir bayramlaşmaya karar verdiklerini ifade eden Eski Başkan Atakan Duran "Partimiz kurulduğundan bu yana belki de ilk defa kurban bayramında Mhp teşkilatımız kapatıldığından dolayı MHP Tire'de resmi bayramlaşma yapılamamıştır. Milliyetçi camia bayramlaşma için bir araya gelememiştir. Biz de ülkücü ülkücünün kardeşidir, kardeşler bayramlaşmalı diyerek böyle bir organizasyon düzenledik " diyerek katılım gösteren herkese teşekkür ettiğini belirtti. Tire Öğretmenevi bahçesinde düzenlenen bayramlaşmaya  eski ilçe ve ocak başkanları ,il ve ilçe delegeleri, milletvekili ve belediye başkan adayları ve çok sayıda partili katıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223