banner277
banner264

Atakan Duran, ilk ziyaretini oraya yaptı

Atakan Duran, Millet İttifakı Tire Belediye Başkan Adayı olarak yaptığı köy ziyaretleri sırasında damadı olduğu Akyurt Köyüne verdiği sözü unutmadı.

banner288
Atakan Duran, ilk ziyaretini oraya yaptı

Salih Atakan Duran, Millet İttifakı Tire Belediye Başkan Adayı olarak seçim çalışmaları sürecinde çalışma arkadaşlarıyla birlikte Tire'nin bütün köylerine tek tek ziyarette bulunmuştu. Atakan Duran,yaptığı köy ziyaretleri sırasında damadı olduğu Akyurt Köyüne verdiği sözü unutmadı. Atakan Duran, seçimi kazanır kazanmaz tekrar Akyurt köyünü ziyaret edeceğine dair söz vermişti. Seçimi kazanan Duran ve çalışma arkadaşları Akyurt Köyünü tekrar ziyaret ederek verdikleri destek için köy halkına teşekkür etti.

31 Mart Mahalli İdareler Seçiminde Tire Belediye Başkanı seçilen Salih Atakan Duran, "Öncelikle bize verdiğiniz destek için sizlere çok teşekkür ediyorum. Seçim çalışmaları sürecinde sizleri ziyaret ettiğimiz gün, buradan bizler de size sözler vererek ayrılmıştık. Seçimi kazanır kazanmaz sizi tekrar ziyaret edeceğiz diye söz vermiştik. Bugün, vermiş olduğumuz sözü tutmuş olmanın mutluluğunu ve huzurunu yaşamaktayız. Martın sonu bahar oldu hep beraber iyi olacağız." diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275