banner277
banner264

Akyurt Köyü Damadını Bağrına Bastı

Seçim çalışmalarına hız kesmeden, büyük bir heyecan ile devam eden ve her köy ziyaretlerinde coşku ile karşılanan, Millet İttifakı Tire Belediye Başkan Adayı Salih Atakan Duran Pazar günü yoğun bir mesai harcadı.  7 köy ziyareti birden yaparak gönülleri fethetti.

banner288
Akyurt Köyü Damadını Bağrına Bastı

PEŞREFLİ KÖYÜNDE MEVLÜT YEMEĞİNE KATILDI

Peşrefli Köyüne tekrar geleceklerini belirtti

Pazar günü ilk durağı Peşrefli Köyü olan Millet İttifakı Tire Belediye Başkan Adayı Salih Atakan Duran, Millet İttifakı Meclis üyeleri, Cumhuriyet Halk Partili ve İyi Partililer ile birlikte Peşrefli Köyü Muhtarı Mustafa Yiğit' in Vefatının Yıldönümüne katıldı. Köy girişinde Peşrefli Köyü Muhtarı tarafından karşılandı, Vatandaşlar ile birlikte yerel seçim sürecini,  ilçenin ve Ülkenin gündemini değerlendirdi.

PARTİ ROZETİNİ ÇIKARTTIK

Akmescit Köyü sakinlerinin dertlerini ve sorunlarını dinledi.

Peşrefli köyünden ayrıldıktan sonra Akmescit Köyü’ne geçen Millet İttifakı Adayı Salih Atakan Duran ve ekibi Akmescit Köyünde önemli mesajlar verdi .'Bize hangi köy oy vermiş, hangi köy oy vermemiş diye ayırt etmeden hizmet edeceğiz. Parti rozetini çıkarttık. Bizim anlayışımızda vatandaşlarımıza ayrımcılık yapmak ve ötekileştirmek yoktur. Köylümüze hizmet etmek bizler için çok önemlidir ve birinci önceliğimizdir. Çünkü Köylü Milletin Efendisidir ‘ anlayışı ile hareket edeceklerini belirtti.

SEÇİMDEN SEÇİME KÖYLERE ZİYARETE GELEN BİR BELEDİYE BAŞKANI OLMAYACAĞIM.

Yemişler ve Ortaköy’de önemli mesajlar verdi.

Köylerimiz kırsal kalkınmanın ve bölgemizin en değerli temel taşıdır. Köylerimize ve Köylü vatandaşlarımıza her türlü gereken önemi ve desteği vermek için çalışacağız. İzmir’de Millet İttifakı Belediye Başkan Adayımız Sn. Tunç Soyer ile birlikte kooperatifleşme ve köylü vatandaşlarımızın kendi ürünlerini en iyi şekilde pazarlayabilmesi için çok yeni projeleri hayata birlikte geçireceğiz. Sizleri seçimden seçime değil her daim birlikte olarak hizmet edeceğiz. Dedi.

MİLLET İTTİFAKIN BELEDİYESİ HALKIN BELEDİYESİ OLACAK

Bir sonraki durağı Kaplan Köyü olan Millet İttifakı Tire Belediye Başkan Adayı Salih Atakan Duran’ın ‘Belediye yi hep birlikte yöneteceğiz. Köylümüz söz sahibi olacak. Kapı çalındığında bulunabilen bir belediye başkanı olacağız. Muhtarlarımız ile bire bir irtibatta olacağız. Bugün git, yarın gel belediyecilik anlayışı ile hareket etmeyeceğiz. Dedi

AKÇAŞEHİR VE AKYURT DA COŞKU SELİ

Akçaşehir köy çalışması programı sonrasında Akyurt köyünde Pazar günü muhteşem bir final yapan Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Salih Atakan Duran, eşinin köyü olan AKYURT halkı tarafından havai fişek, meşaleler ve zeybek gösterileri eşliğinde köy girişinde karşılandı. Her gittiği köy de büyük bir coşku yaşayan Millet İttifakı Tire Belediye Başkan Adayı Salih Atakan Duran ‘Belediye sizler için var. Biz makam mevki peşinde değiliz bizim amacımız önce vatandır vatan ‘dedi. Hizmet için yola çıktığını ve Milletin İttifakını Tireli halkımız ile birlikte kurduklarını ifade eden Salih Atakan Duran, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sn. Tunç Soyer ile birlikte bölge halkımız ekonomik anlamda kalkınacak, Tarım ve Hayvancılık Projeleri ile büyüme kat edeceklerini söyledi. Çevre köylerden gelen vatandaşlarında yoğun ilgisi ile karşılaşan Millet İttifakı, köylü vatandaşların sorunlarını hep birlikte Tire’nin kurum ve kuruluşları ile birlikte çözeceğiz ve Tire’yi hep birlikte yöneteceğiz. dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276