Ak Parti’de aday adaylığı süreci başladı

Ak Parti’de aday adaylığı sürecinin başladığını belirten Selman İçelli, ilçe binasının başvurular için haftasonu da hizmette olacağını söyledi.

Ak Parti’de aday adaylığı süreci başladı

Fatih ŞAŞMAZ – TİRE İHA

Ak Parti Secim İşlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, AK Parti'de aday adaylığı sürecinin başladığını düzenlediği basın toplantısıyla açıkladı. Tire İlçe Başkanı Selman İçelli de süreçle ilgili açıklama yaptı.

Aday adaylığı sürecinin dün itibari ile başladığını dile getiren Ak Parti Tire İlçe Başkanı Selman İçelli “Tüm Türkiye2de olduğu gibi ilçemizde de belediye başkanlığı için 12 Kasım, Belediye Meclis üyeliği için ise 3 Aralık tarihine kadar müracatlar devam edecek. Biz hafta sonu da İlçe teşkilatımızı açık bulunduracağız. Başvuru yapmak isteyen adaylar diledikleri zaman ilçe binamıza gelebilecekler. Ben şimdiden bu sürecin ilçemiz ve ülkemiz adına hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. İnşallah ilçemizde  Ak Parti olarak tek yürek olup Tire’yi yeniden Ak Parti Belediyeciliği ile buluşturacağımıza olan inancım tamdır. Bu süreçte tüm aday adaylarına başarılar diliyorum.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER