banner277
banner264

Ak Parti Tire üye ziyaretlerine devam ediyor

İzmir’in 30 ilçesinde eşzamanlı olarak gerçekleştirilen üye ziyaretleri kapsamında Ak Parti Tire İlçe Teşkilatı, her perşembe farklı mahallelerde ikamet eden üyelerini ziyaret ediyor.

Ak Parti Tire üye ziyaretlerine devam ediyor

Ak Parti Tire İlçe Başkanı Mert FALAKALI öncülüğünde Kapı kapı dolaşıp tüm üyelerinin evlerine ve iş yerlerine misafir olan, teşkilat üyeleri, vatandaşların öneri ve taleplerini dinliyor, çözüm önerileri sunuyor.

Gerçekleştirdikleri ziyaretler ile ilgili konuşan İlçe Başkanı Mert Falakalı, ‘ İl Başkanımız Kerem Ali Sürekli ve ekibinin planlaması doğrultusunda 30 ilçemizde eşzamanlı gerçekleştirilen ziyaretlere biz de ilçemizde her perşembe devam ediyoruz. Ana kademe, kadın kolları ve gençlik kollarımız ile birlikte organize olup, gruplara ayrılarak tüm üyelerimize ulaşabilme hedefiyle hareket ediyoruz. Her hafta ayrı bir il yöneticisinin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimizde vatandaşlarımızın halini hatrını soruyor, sorun ve taleplerini dinliyor, dertlerine derman olmaya çalışıyoruz. Bizim için seçim dönemi olmaması önemli değil. Biz Ak Parti olarak ihtiyaçları olduğu her an vatandaşlarımızın yanındayız. Onlardan aldığımız güçle, hayır dualarıyla yolumuza inançla ve aşkla devam ediyoruz.’ diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276