Ak Parti Tire İlçe Başkanı Mert Falakalı oldu

Ak Parti’de Ceyhan Boyacıoğlu’nun vekaleten yürüttüğü İlçe Başkanlığı görevi, Teşkilat Başkanı Mert Falakalı’ya verildi.

Ak Parti Tire İlçe Başkanı Mert Falakalı oldu

Ergün ÇELİK

Bir süredir merak edilen Ak Parti’nin Tire İlçe Başkanı kim olacak sorusu bugün yanıt buldu. Sıcak haber az önce Ankara’dan geldi. Önceki gün Ak Parti Tire İlçe Teşkilat Başkanı Mert Falakalı, Meclis Üyesi İsmail Tapkın ve vekaleten görev yürüten İlçe Başkanı Ceyhan Boyacıoğlu Ankara’daki Ak Parti Genel Merkezi’ne davet edildi. Genel Merkez’de yapılan görüşmeler sonucu Ak Parti Tire İlçe Başkanlığı görevine Mert Falakalı getirildi. Falakalı’nın İlçe Başkanlığı duyurusunu ise teşkilatlanmalardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir yaptı.

“31 MART’A KADAR UYKU HARAM”

Başkanlık görevi verilir verilmez HaberTire Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulunan Mert Falakalı oldukça iddialı konuştu. Heyecanı sesine de yansıyan Falakalı, 31 Mart’ta kadar uykunun kendilerine haram olduğunu, Tire Belediyesi’ni Ak Partili Belediyecilik anlayışıyla tanıştıracaklarını söyledi. Falakalı’nın önümüzdeki günlerde konuyla ilgili daha geniş bir açıklama yapması bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER