banner277
banner264

Tire’de kesik sular açılacak, yeni kesinti yapılmayacak

İZSU tarafından Tire’de borcundan dolayı suyu kesilen aboneler için gerekli görüşmeleri gerçekleştiren Tire Kaymakamlığı, suların tekrar açılacağını ve yeni kesintiye gidilmeyeceğini açıkladı.

Tire’de kesik sular açılacak, yeni kesinti yapılmayacak

Ercan ÇELİK

Koronavirüs ile ilgili yurt genelinde önlemler sürerken, yerel yönetimler de üzerlerine düşen tüm önlemleri almakta gayret gösteriyorlar. Evinde borcundan dolayı suyu kesilmiş olan ve korona salgının Türkiye’de olduğu şu günlerde hijyen ihtiyacını karşılayamayan vatandaşlar için Tire Kaymakamlığı harekete geçti.

İZSU ile görüşmeler yapan Tire Kaymakamlığı, görüşmeler neticesinde bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada “Koronavirüs salgını sebebiyle vatandaşlarımızın hijyen ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla suyu kesik olan vatandaşlarımız için görüşmeler yapılmıştır. Görüşmeler neticesinde vatandaşlarımızın İZSU’ya şahsen müracaatları halinde ticarethaneler dışındaki konut sularının icralıklar dahil suları açılacaktır. Ayrıca İZSU tarafından yeni su kesintisine gidilmeyeceği kararı alınmıştır.” Denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275