banner277
banner264

İzmir’de Başhekimdi Tire’ye klinik açtı

Tire’de Şehitler Parkı karşısında hizmete giren 3 K Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliğini Kurucusu Hakan Şahin’i tanıyalım.

banner288
İzmir’de Başhekimdi Tire’ye klinik açtı

Tire’de 11:00 ile 16:00 saatleri arasında sunduğu hizmet ile Tire başta olmak üzere tüm Küçük Menderes Havzası’na hizmet veren Hakan Şahin, Türkiye’nin ilk, İzmir’in hali hazırda tek diş hastanesi olan İzmir Eğitim Diş Hastanesi (Konak Diş Hastanesi)’nin Başhekimi iken istifa ederek Tire’de 3 K Dental Kliniğini kurdu.

Hakan Şahin’in Tire’ye böylesine donanımlı ve şık bir poliklinik kazandırdığını duyunca bir Tireli olarak kendisine teşekkür etmek istedim. Kendisini daha iyi tanıyabilmek amacıyla birkaç soru sorduk.

İşte Hakan Şahin ile yaptığımız 3 soruluk kısa röportaj;

Öncelikle 3 K ne demek? Herkes bunu merak ediyor?

-3K, kurumsallık ve kalitenin konfor ile buluştuğu nokta, 3K Dental Klinik

Neden Tire?

Benim eşim Tireli. Birinci neden budur. Ama ben 10 yıllık evliliğim boyunca Tire’ye hep aşıktım ve artık hayatımı Tire’de devam ettirmek istiyorum. Bunun için Tire’yi tercih ettim.

Kliniğiniz hangi alanlarda hizmet veriyor?

Diş hekimi Cansel Akbaş ile çıktığımız bu yola ileriki dönemde eklenecek arkadaşlarımız da olacak. Ben çene cerrahı konusunda İzmir’in yükünü çeken İzmir Eğitim Diş Hastanesi’nde 5 yıl boyunca ameliyathanede çene cerrahlığı yaptım. Bu nedenle neredeyse her tür cerrahi operasyon kliniğimizde yapılacak. Bununla birlikte cerrahi diş çekimi, implant, protez, ortodonti ve dolgu gibi akla gelen tüm güncel diş tedavileri gerçekleştirilecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Alleren süt urunleri
Alleren süt urunleri - 4 hafta Önce

Değerli hocam hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum tire yi tercih ettiğin için teşekkürler Allahim utandırmasın

ALi AKARSU
ALi AKARSU - 4 hafta Önce

Anestezili dolgu ya da diş çekimi yapılıyor mu(otizmli çocuklar için)

Mustafa UĞUZ
Mustafa UĞUZ - 4 hafta Önce

Gūzel tire,mize hayırlı olsun .

Hicabi Şahin
Hicabi Şahin - 4 hafta Önce

Hayırlı uğurlu olsun oğlum Allah'ım pişmanık duyurmasın

Sevim Yılmaz
Sevim Yılmaz - 4 hafta Önce

Yaklaşık olarak bir İzmirli olarak kendisini 8 yıldır tanıyorum en son izmir konak diş hastanesin de başhekimliğinde daha yakınen tanıdım mesleğinin zirvesinde kendi isteğiyle bırakarak asaletiyle de Tire geldi yalnız bırakmıyacağınızı
temenni ederim. Harika bir hekim harika bir insan Allah yolunu açık etsin.

GÜRCAN ARMANSOY
GÜRCAN ARMANSOY - 4 hafta Önce

Öncelikle Tire ye böyle bir hizmet sunduğu için Hakan hocam ve ekibini canı gönülden kutlarım eminim Tire ve cevresinede katkı sağlayacaktır. Hayırlı olmasını dilerim.Tire çok çok güzel bir insana çok iyi bir DİŞ hekimine kavuştu.

Turkan Türköz.
Turkan Türköz. - 4 hafta Önce

Oncelikle boyle güzel ve anlamlı olan bir hizmeti Tire de acmanizden dolayı sizleri kutluyorum. Tire mızın boyke bir hizmete çok ihtiyacı vardı. Sahsim adına sizleri tebrik ediyorum. Başarılarınız daim olsun.

Sevim öğütlü
Sevim öğütlü - 4 hafta Önce

Tire için büyük bir ihtiyaç olan diş hastanesini açtığınız için teşekkür ederim
hayırlı olsun


SIRADAKİ HABER

banner275