Tireli güzel, şimdi de ATV ekranlarında

Tireli Melike Çamlıoğlu, "İşte Benim Stilim"den sonra şimdi de ATV ekranlarında yayınlanan "Kim Milyoner Olmak İster?" adlı yarışma programında performans sergileyecek.

Tireli güzel, şimdi de ATV ekranlarında

Ercan ÇELİK

Geçtiğimiz sezon moda üzerine bir yarışma programı olan "İşte Benim Stilim" isimli programa yarışmacı olarak katılan Tireli güzel, ülke çapında tanınmıştı. 
Çamlıoğlu, şimdi de ATV'de yayınlanan ve reyting rekoları kıran "Kim Milyoner Olmak İster?" adlı yarışmaya katıldı. Çekimleri geçtiğimiz günlerde tamamlanan program 9 Kasım 2016 Çarşamba akşamı yayınlanacak. Melike'nin bilgi yarışmasındaki performansı şimdiden merak konusu oldu. 


MELİKE ÇAMLIOĞLU KİMDİR?

19 Mart 1997 Ankara-Keçiören doğumlu olan Melike Çamlıoğlu, Tireli anne babanın iki kız çocuğundan biridir. Babasının görevi gereği Türkiye'nin birçok yerini gezen Melike, öğrenimini bir çok yerde sürdürüp en son Tire Öğretmen lisesinde tamamlamıştır. Şuan çok sevdiği ve istediği şehirde olup Yıldız Teknik Üniversitesi sanat yönetimi bölümünü kazanmıştır. Çamlıoğlı aynı zamanda özel bir kurumundan muhabirlik eğitimi almıştır.

Gezmeyi çok seven ve “Türk kahvesi olmazsa olmazıdır" diyen Melike, “Herkesin modası kendine" anlayışına sahiptir. Üzerine yakışanı giyen Çamlıoğlu’nun her gün farklı giyinme gibi bir derdi yoktur. Melike, "Pahalı eşyalar tarz olur" anlayışında değildir.
Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2016, 08:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223