Tireli güzel, 5 bin lira ödül aldı

Tireli Güzel Melike Çamlıoğlu, ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışmaya katılarak, 5 bin liralık ödülün sahibi oldu.

Tireli güzel, 5 bin lira ödül aldı

 

Ercan ÇELİK

 

Geçtiğimiz yıllarda moda yarışması olan “İşte Benim Stilim” isimli yarışmada performans sergileyen ve ülke çapında tanınan Tireli Melike Çamlıoğlu, şimdi de ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışmaya katıldı. Yarışmada Selçuk Yöntem’in konuğu olan Melike, güzelliği ile herkesi büyülerken, yarışma öncesi sohbette Selçuk Yöntem’in sorularını yanıtladı. Daha önce moda yarışmasına katıldığında “18 yaşında kız moda yarışmasından başka yarışma bulamamış mı katılacak?” şeklinde tepkilerle karşılaştığı için böyle bir bilgi yarışmasına katıldığını söyleyen Melike, parada pulda gözünün olmadığını, kendisinin daha çok maneviyata önem verdiğini belirtti.

 

5 BİN LİRA ÖDÜL ALDI

Yarışmaya başladığında ilk 5 soruyu rahatlıkla cevaplayan Melike, 5 bin lirayı garantilediğinde, 6. Soruda yarışmada çekilme kararı aldı. “Ümit Burnu'ndan denize bakıyorsanız, hangi kıtadasınızdır?” şeklindeki soruya cevap vermeden yarışmadan ayrılan, Tireli güzel, daha sonra doğru cevabı bildiğini gördüğünde üzüldü.

Son derece eğlenceli geçen yarışmanın ardından Selçuk Yöntem tebrik ederek Melike’yi uğurladı.


HABER VİDEOSU: 

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2016, 07:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223