banner277
banner264

Tarihi bandoya, Kaymakam ve Başkan'dan ziyaret

Tire Kaymakamı Fatih Çobanoğlu ve Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran Tire Belediyesi Tarihi Armoni Bandosu'nu ziyaret etti.

banner288
Tarihi bandoya, Kaymakam ve Başkan'dan ziyaret

Kaymakam Çobanoğlu ve Başkan Duran'a bando ziyaretinde Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Salih Sungurtekin ve Tire Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Duygu Hazırol eşlik etti. 

Yıllardır çevre il ve ilçelerde gerçekleştirilen organizasyonlarda ilçemizi başarıyla temsil eden bando çalışanları bu sefer marş ve şarkılarını Tire Kaymakamı Fatih Çobanoğlu ve Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran için çaldılar. 

İlk defa bir kaymakam ve belediye başkanının bandoyu ziyaret ettiğini söyleyen Bando şefi Turgut Asma "Bugün bizler için çok güzel bir gün. Protokol büyüklerimiz bizleri ziyaret ederek onurlandırdılar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bşk
Bşk - 7 ay Önce

Eyer böyle bir tutku varsa belediye gelecek nesillere içşn eleman alın 1 taşda 3 kuş vurun .......eline sallayan belediyeye girio ama hiç bir şeyyok
Memurlatda hiç birtane bandoda yok ya işçi yada tire esnaf da ola bilir..gönül vwrmiş....cıkarı olmayan kişiler küçük vir 2 yıldızlı konsentuvar açılsın ...müziğe gönül verenler 2 yllık müzik belgesi alınır...işe girebilir...her tooluma faydası olr...böyle 4 duvarcarasında olmaz...tire belediyesi üyeleri ve idareçiler orada çıkarlarını sunuyorlar....bu miller i anlamak zor...

SIRADAKİ HABER

banner274