Tarihçi Munis Armağan’dan Kaymakam Tanrıseven’e Anlamlı Ziyaret

İlçemizin yerel ve bölgesel tarih araştırmaları ve eserleriyle tanınmış Tarih adamı A. Munis Armağan Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’i makamında ziyaret etti.

Tarihçi Munis Armağan’dan Kaymakam Tanrıseven’e Anlamlı Ziyaret

Nezaket ziyareti çerçevesinde geçen ziyarette Armağan, Tire Kaymakamlığının web sitesi ve sosyal ağlardaki çalışmalarını beğendiğini ve yakından takip ettiğini belirtti. Munis Armağan, Sosyal, Kültürel ve Tarihi konularda sorumluluk alanlarındaki aktivitelere eğer fırsat verilirse katkı sunmaktan büyük onur duyacağını da belirtti.


KAYMAKAM TANRISEVEN ‘‘TİRE’Yİ BERABER TANITALIM”
Kaymakam Tanrıseven ziyaretinden dolayı teşekkür ettiği Munis Armağan’ı Tire ile ilgili yazdığı kitaplardan dolayı tebrik etti. Tanrıseven şunları söyledi:  
‘‘İlçenin köklü tarih ve kültüre sahip olmasından dolayı, tanıtım ve bu bilgileri genç kuşaklara aktarma noktasında elimizi taşın altına birlikte sokma sorumluluğunu bize yüklüyor.  Bu noktada her türlü katkı değerlidir ve Kaymakamlığımız tarafından titizlikle değerlendirilecektir. Doğru, ilkeli, tutarlı ve duyarlı sizler gibi değerlerimizin  sürecin her daim içerisinde olması bizlere güç verecektir.”


Munis Armağan Kaymakam Tanrıseven’e Tire’nin tarihi, turistik çehresine, kültürel faaliyetlerine, eğitim ve sağlık başta olmak üzere tanıtımına katkılarından dolayı teşekkür ederek kendisinin de her türlü desteğe hazır olduğunu belirtti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223