‘Kim Milyoner Olmak İster’ de bir Tireli

‘Kim Milyoner Olmak İster’ isimli yarışmanın bu akşam yayınlanacak olan bölümünde bir Tireli ter dökecek.

‘Kim Milyoner Olmak İster’ de bir Tireli

Ergün ÇELİK

 

ATV ekranlarında yayınlanan ve Türkiye’nin en çok beğenilen bilgi yarışmalarından biri olan ‘Kim Milyoner Olmak İster ’de bu akşam bir Tireli yarışacak. Tire’de doğup büyüyen ve şu anda İzmir’de Uluslararası bir lojistik firmasında çalışan Melih Sezgin isimli Tireli Genç, bu akşam Duayen Sanatçı Selçuk Yöntem’in sunduğu yarışmada ter dökecek. Tireli olduğunu ve Tireli olmaktan gurur duyduğunu her platformda dile getiren Melih Sezgin, yarışmanın tüm ön elemelerini geçerek yarışmacı koltuğuna oturmaya hak kazanmıştı. Çekimleri tamamlanan yarışmanın bu akşamki bölümü saat 23:20’da ATV’de ekrana gelecek.

ARKADAŞININ ISRARIYLA BAŞVURDU

Yarışma maratonu ile ilgili HaberTire Gazetesi’ne konuşan Tireli Melih Sezgin, Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmasının bambaşka bir hikayesi olduğunu söyledi. Yarışmaya önce işyerinde birlikte çalıştığı arkadaşının başvurduğunu söyleyen Melih Sezgin, aynı arkadaşının kendisinin başvurması için de ısrar ettiğini ifade etti. Arkadaşıyla birlikte eş zamanlı internet üzerinden başvuru yapan Sezgin’in başvurusu kısa süre içinde yanıt buldu ve yarışma yapımcıları tarafından İstanbul’a davet edildi. Gelen davet üzerine soluğu İstanbul’da alan Tireli Melih Sezgin, burada yapılan ön elemeler ve mülakattan başarıyla geçti.

 

“YARIŞMANIN TADINA VARMAK İSTEDİM”

Uzun zamandır yarışmayı izlediğini ve sık sık ekran başında kendini test ettiğini söyleyen Sezgin, sözlerini şöyle sürdürdü;  Yarışmaya katılmamdaki asıl amaç doğup büyüdüğüm kent olan Tire’yi layıkıyla temsil etmek ve kendimi test etmekti. Burada para kazanmaktan ziyade eğlenmeyi, kendimi denemeyi hedefliyorum. Elemeler, mülakat ve çekimler enerji dolu geçti. Kazanacağım parayı düğün giderlerim için harcamayı planlıyorum. Tüm Tirelileri bu akşam saat 23:20’de ATV ekranlarında yayınlanacak olan yarışmayı izlemeye davet ediyorum. Son olarak şunu da belirtmek istiyorum. Şu sıralar ayda en fazla iki kere Tire’ye gelebiliyorum. Her ne kadar Tire’den uzak olsam da Tire’nin bendeki yeri bambaşkadır. Tire’yi ve Tirelileri çok seviyorum”

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2016, 05:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221