Veysel Sağlam, ateş püskürdü

Ak Parti Tire İlçe Başkan Yardımcısı Veysel Sağlam, TireVizyon'da katıldığı canlı yayında, Tire - Belevi yolundaki çalışmaların neden duraksadığını anlattı ve ilgililere ateş püskürdü. 

Ercan ÇELİK

Tire'nin kanayan yarası Tire - Belevi yolunda geçtiğimiz aylarda başlayan genişletme çalışması hızlı bir şekilde sürüyordu. Belevi'den Mehmetler Köyü'ne kadar yapılan genişletme çalışmasında sıra dolgu kısmına geldi ve bu sırada çalışmaların durduğu gözlendi. 
4 Eylül 2018 tarihine yetiştirileceği söz verilen yolda çalışmaların neden durduğu kamuoyunda merak uyandırırken, konuyla ilgili ilk açıklama Ak Parti Tire İlçe Başkan Yardımcısı Veysel Sağlam'dan geldi. 
TireVizyon'da Ercan Çelik'in konuğu olan Sağlam, yolda yaşanan bürokratik engeli canlı yayında anlattı. 


Karayollarının Orman Bakanlığı'nın himayesinde bulunan dolgu malzemesini istediğini ve Orman Bakanlığı yetkililerinin, garip şekilde bu dolgu malzemesini karayollarına vermediğini ifade eden Veysel Sağlam, yol çalışmasını aksatan yetkililere ateş püskürdü. 
Bu dolgu malzemesini vermeyen ya da vermek istemeyen kim? Sebep nedir? Tire ve bölge için son derece önemli olan Tire - Belevi yolu çalışmasında bürokratik engelin aşılması için yetkililerin harekete geçip geçmeyeceği merak konusu. 
 

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2017, 05:00
banner246
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner221

banner250