Tire’de çifte demokrasi nöbeti

AK Parti Tire İlçe Teşkilatı Gençlik ve Kadın Kolları ile birlikte her gün Konak Meydanı’nda düzenlenen demokrasi nöbetine destek verirken Tire’de ise Belediye Meydanı her gece dolup taşıyor.

Tire’de çifte demokrasi nöbeti15 Temmuz gecesi,  FETÖ/PDY tarafından gerçekleştirilen darbe girişiminin ardından tüm yurt çapında meydanlarda başlatılan demokrasi nöbetine Tireliler çifte destek veriyor. AK Parti Tire İlçe Teşkilatı, Gençlik ve Kadın Kolları ile birlikte her gün Konak Meydanı’nda düzenlenen demokrasi nöbetine tam destek verirken, Tire’de ise Belediye Meydanı her gece dolup taşıyor. Akşam saatlerinden itibaren Tire’den kafileler halinde yola çıkan demokrasi aşığı vatandaşlar, Konak Meydanı’ndaki yerini eksiksiz alıyor. Türk Bayrakları ile Tire Belediye Meydanı’nda toplanan vatandaşlar da düzenledikleri çeşitli etkinliklerle darbecileri kınayıp, şehitler için mevlit okutup, dualar ediyor.“UYANIK OLMAK ZORUNDAYIZ”

Tireli vatandaşları Tire ve İzmir’deki meydanlarda görmekten son derece memnun olduklarını ifade eden AK Parti Tire İlçe Başkanı Mehmet Çeltikçoğlu, “Cumhurbaşkanımızın isteği ile her gün meydanları dolduruyoruz. İkinci bir emre kadar da hem Konak hem de Tire’deki meydanları tüm gücümüzle doldurmaya devam edeceğiz. Parti ayrı yapmadan herkesi darbecileri lanetlemeye ve demokrasi nöbetine bekliyoruz. Meydanlara çıkan asil halkımız ülkesini, bayrağını, özgürlüğünü ve demokrasiyi korumak için tanklara, uçaklara, helikopterlere, kurşunlara canını siper etmiş ve demokrasimize, bayrağımıza, devletimize sahip çıkmıştır. Türk milletinin mutlu, devletimizin güçlü olması yolunda görev alacak olan aydın kadroların yetişmesinden endişe duyan zihniyetin temsilcileri dün olduğu gibi yarında boş durmayacaklardır. Bundan dolayı milletçe devamlı dik durup, uyanık olmak zorundayız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221